2022-05-25 19:01:00

KS Wiązownica bezlitosny dla Arłamowa Ustrzyki Dolne! Cztery gole Patryka Zielińskiego

Piłkarze KS-u Wiązownica nie dali szans ekipe Arłamowa Ustrzyki Dolne. Podppieczni Marcina Wołowca pewnie pokonali beniaminka, a cztery gole w tym meczu zdobył Patryk Zieliński.

Zdecydowanym faworytem środowej potyczki był KS Wiązownica, który bardzo chcial wrócić na zwycięski szlak. Podopieczni Marcina Wołowca od początku lepiej się prezentowali się na murawie, choć Arłamów Ustrzyki Dolne także starał się atakować. Beniaminek 4 ligi podkarpackiej popełniał też błędy, a konsekwencją jednego z nich był rzut karny podyktowany w 25. minucie, którego po chwili na gola zamienił Patryk Zieliński.

Zespół z Wiązownicy ani myślał się zatrzymywać i szybko rozpoczął poszukiwania trafienia numer dwa. Lider z każdą minutą się rozkręcał, a Arłamów starał się bronić. Gospodarze byli jednak konkretniejsi i w 38. minucie prowadzili już 2-0, a bramkę zdobył ponownie Zieliński. Ekipa z Ustrzyk Dolnych w końcówce pierwszej odsłony starała się złapać kontakt, ale ostatecznie więcej trafień już nie odnotowano.

Druga połowa świetnie zaczęła się dla podopiecznych Marcina Wołowca. KS Wiązownica w ciągu siedmiu minut otrzymał dwa karne i oba zamienił na gole, a pewnym ich egzekutorem był Zieliński. W kolejnych minutach Arłamów starał się zmniejszyć straty, lecz miejscowi mądrze się bronili, a i też mogli podwyższyć prowadzenie.

Ekipa z Ustrzyk Dolnych nie miała nic do stracenia i w 66. minucie strzeliła gola na 4-1, a piłkę w siatce umieścił Oleg Moskalets. Goście w kolejnych minutach stworzyli sobie kilka niezłych okazji, ale żadna z nich nie znalazła drogi do siatki. Ostatecznie więcej trafień już nie odnotowano i po końcowym gwizdku lepsze nastroje miał zespół z Wiązownicy.

1-0 Patryk Zieliński (26-rzut karny)
2-0 Patryk Zielińśki (38)
3-0 Patryk Zieliński (46-rzut karny)
4-0 Patryk Zieliński (53-rzut karny)
4-1 Oleg Moskalets (66)