2022-05-25 19:15:04

Wyszarpane zwycięstwo Orła Przeworsk z Błękitnymi Ropczyce

Wydawało się, że w meczu Błękitnych Ropczyce z Orłem Przeworsk padnie remis, sytuacja odmieniła się jednak w ostatniej minucie podstawowego czasu gry. Goście pokonali rywali i mogą zapisać sobie trzy punkty do ligowej tabeli.

Jako pierwsi między słupki trafili zawodnicy Orła Przeworsk. W 25. minucie celny strzał w światło bramki oddał Patryk Broda. Sytuacja nie odmieniła się już do końca pierwszej połowy, a obie drużyny mimo akcji bramkowych cechowały się brakiem skuteczności.

Przełamanie nastąpiło dopiero w 84. minucie, kiedy Błękitni Ropczyce oddali dobry strzał, który zakończył się bramką wyrównującą. Gra rozpoczęła się jakby od początku. Goście nie pozostawili tego jednak bez odpowiedzi i w ostatniej minucie podstawowego czasu  zaliczyli gola na wagę zwycięstwa. Jego autorem był Mateusz Kocur, a Orzeł odnotował wygraną z wynikiem 2-1.

0-1 Patryk Broda (25)
1-1 Michał Ogrodnik (84)
1-2 Mateusz Kocur (90)

Błękitni Ropczyce: Dybski, Świętoń, Kmiotek, Podczaszy, Kukla, Darłak, Majcher, Ogrodnik M., Bieniek, Ogrodnik A., Siepierski.