2022-05-24 18:57:08

Klasa O Stalowa Wola: Unia Nowa Sarzyna pokonała lidera, a Stal Gorzyce straciła ważne punkty

Za nami bardzo ciekawa kolejka w klasie O. Stalowa Wola. Unia Nowa Sarzyna pokonała lidera i do pierwszego miejsca traci już tylko jeden punkt, Stal Gorzyce podzieliła się punktami z LZS-em Ździary.

W hicie kolejki Unia Nowa Sarzyna pokonała Sokół Nisko 3-0. Od początku mecz był bardzo dynamiczny, jednak w pierwszej połowie nie doczekaliśmy się bramek. Dopiero w 51. minucie Artur Łuczak po raz pierwszy pokonał bramkarza przyjezdnych. Dwadzieścia minut później prowadzenie podwyższył Krystian Błajda, a w doliczonym czasie gry Konrad Jandziński strzałem z pierwszej piłki ustalił wynik meczu.

LZS Ździary zremisował ze Stalą Gorzyce 1-1. Dla drużyny z Gorzyc może być to bardzo kosztowna strata punktów.  Wynik spotkania otworzył Artur Kwiatkowski w 25. minucie, a wyrównał Adam Cichoń.

Stal Nowa Dęba przegrała na własnym boisku z rezerwami Siarki Tarnobrzeg 0-3. Pierwszą bramkę zdobył Patryk Kóska, a minutę później kolejne trafienie zaliczył Dominik Tomaszewski. W 30. minucie Kacper Zbyradowski zamknął wynik spotkania.

ŁKS Łowisko wygrał z rezerwami "Stalówki" 2-1. Dublet w tym spotkaniu zaliczył Tomasz Olko, a honorowe trafienie dla gości zdobył Kacper Pietrzyk. W innym meczu Pogoń Leżajsk pokonała Olimpię Pysznica również 2-1. Dla Pogonii strzelali Konrad Baj i Radosław Chmura w doliczonym czasie gry, a dla Olimpii jedną bramkę zdobył Grzegorz Tofil.

Azalia Wola Zarczycka wysoko pokonała San Kłyżów 6-0. W pierwszej połowie jedyną bramkę zdobył Norbert Podolak, a po zmianie stron gospodarze rozstrzelali się na dobre. Strzelali jeszcze Mikołaj Sypek, Bartłomiej Modny, Szymon Blezień, Adrian Zagaja i Andrzej Sobota.

LKS Brzyska Wola pokonał LZS Rzeczyca Długa 2-1. Dla gospodarzy pierwszą bramkę zdobył Daniel Sałek, a prowadzenie podwyższył Mateusz Staroń. Dla gości trafił Marcin Młynarczyk.