2022-05-14 19:05:33

KS Wiązownica bez problemu pokonał niżej notowaną Ekoball Stal Sanok

Chociaż strzelanie rozpoczęła Ekoball Stall Sanok, to liderujący KS Wiązownica szybko nadrobił stratę i pokazał kto rządzi na boisku, wygrywając u siebie 4-1. Przeczytajcie podsumowanie tego starcia.

Lider w postaci KS-u Wiązownica nadal pozostanie na szczycie 4.ligi podkarpackiej. Na początku wydawało się, że gospodarze mogą mieć małe problemy, bowiem jako pierwsza trafienie odnotowała przyjezdna Ekoball Stal Sanok. W 22. minucie padł celny strzał gości autorstwa Andrei Trukhana. Wiązownica jednak nie pozostawiła tej sytuacji bez odpowiedzi i już sześć minut później wyrównała po tym jak piłka wpadła między słupki dzięki Patrykowi Zielińskiemu.

Strzelanie na dobre rozpoczęło się w drugiej połowie. Gospodarze szli za ciosem i mieli sporą motywację by to spotkanie zakończyć zwycięstwem. Swoje bramki odnotowali jeszcze Michał Sitek oraz ponownie Zieliński. Gol na 4-1 i przypieczętowanie wygranej padł łupem Arkadiusza Staszczaka w doliczonym czasie gry.

Trzy punkty powędrowały do KS-u Wiązownica i umocniły ten zespół na pierwszym miejscu 4-ligowej tabeli, zbliżając ich do awansu.

0-1 Andrei Trukhan (22)

1-1 Patryk Zieliński (28)

2-1 Michał Sitek (63)

3-1 Patryk Zieliński (76)

4-1 Arkadiusz Staszczak (90+)