2022-05-15 19:25:46

Sokół Kamień przegrany w pojedynku z Legionem Pilzno

Chociaż gospodarze w postaci Sokoła Kamień otworzyli wynik i jako pierwsi strzelili bramkę, to przyjezdny Legion Pilzno odbudował się i zdołał wygrać mecz. Przeczytajcie podsumowanie tego starcia.

Sokół Kamień podchodził do tego pojedynku w roli faworyta i tak też rozpoczął ten mecz. Pierwszy gol padł za sprawą Przemysława Bednarza w okolicach 25. minuty i dał prowadzenie gospodarzom. Taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej połowy i to Sokół wyszedł na drugą część z korzystniejszą sytuacją.

Ta zmieniła się diametralnie, kiedy Legion Pilzno strzelił bramkę wyrównującą w 65 minucie. Od tamtej pory mecz zyskał czystą kartę. Długo taki stan rzeczy jednak nie potrwał, bowiem goście czując napływ motywacji, około siedmiu minut później odnotowali bramkę na 2-1 i to oni wyszli z tego starcia zwycięsko, dopisując do swojego 4-ligowego konta cenne trzy punkty

1-0 Przemysław Bednarz (25)