2022-05-14 19:25:36

Polonia Przemyśl dobrze poradziła sobie z JKS-em Jarosław

To nie był dobry mecz w wykonaniu JKS-u Jarosław, który musiał uznać dziś wyższość Polonii Przemyśl! Mimo posuchy w większej części pierwszej połowy, otwierający gol padł w doliczonym czasie tej części. Potem kibice obejrzeli jeszcze trzy bramki, dwie w wykonaniu Polonii oraz jednej dla JKS-u. Przeczytajcie podsumowanie tego starcia.

Pierwsza połowa mimo wielu chęci po obu stronach nie przyniosła zbyt wielu emocji, a w budowanych akcjach obu zespołów brakowało wykończenia. Sytuacja odmieniła się w doliczonym czasie gry, przed przerwą. Piłkę miedzy słupki wpakował Jakub Głuszko i Polonia  Przemyśl wyszła na drugą część z korzystnym wynikiem.

JKS Jarosław postanowił szybko wziąć się do pracy, bowiem już cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy odnotowali gola wyrównującego. Jego autorem był niezadowodny Sebastian Pawlak. Kiedy wydawało się, że mecz rozpoczyna się od nowa, a gospodarze mają równie duże szanse na wyjście z tego starca zwycięsko, ich nadzieje zrujnował ponownie znakomity Głuszko, wyprowadzając przemyski zespół na wygraną ścieżkę.

Kilka chwil później goście przypieczętowali zdobycie trzech punktów jeszcze jednym trafieniem. Mikołaj Jasiński skierował piłkę celnie do bramki, co równało się z przegranym wynikiem JKS-u 1-3. Derby zatem padły łupem Polonii Przemyśl.

0-1 Jakub Głuszko (45+)
1-1 Sebastian Pawlak (49)
1-2 Jakub Głuszko (54)
1-3 Mikołaj Jasiński (63)