2022-05-14 21:53:00

Wisłok Wiśniowa nadal w strefie spadkowej! Wysoka porażka z Głogovią Głogów Małopolski

Wisłok Wiśniowa przegrał bardzo ważny mecz. Podpieczni Grzegorza Sitka musieli uznać wyższość Głogovii Głogów Małopolski.

Wisłok Wiśniowa walczy o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Grzegorza Sitka nadal są w strefie spadkowej i powoli zaczyna robić się nerwowo. Od początku mecz stał na dobrym poziomie, a oba zespoły miały swoje okazje. Zespół z Wiśniowej podszedł do spotkania bardzo ambitnie, jednak Głogovia Głogów Małopolski była czujna w defensywie.

Piłkarze Wisłoka za wszelką cenę próbowali przechylić szalę na swoją korzyść, ale brakowało konkretów. Te natomiast były po stronie Głogovii, która z czasem zaczęła coraz śmielej atakować. Zespół z Głogowa Małopolskiego tuż przed przerwą dopiął swego i objął prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Filip Czop i gospodarze na przerwę schodzili w lepszych nastrojach.

Przyjezdni w drugiej odsłonie starali się nawiązać walkę z Głogovią, ale ta kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń oraz spokojnie czekała na swoje szanse. Wisłok nie odpuszczał, ale konkretniejsza była drużyna z Głogowa Małopolskiego, która od 56. minuty prowadziła już 2-0, a tym razem bramkarza ekipy z Wiśniowej pokonał Grzegorz Płonka.

Podopieczni Grzegorza Sitka nie mieli już nic do stracenia i w kolejnych minutach postawili wszystko na jedną kartę. Wisłok dwoił się i troił, ale to Głogovia strzelała gole. Miejscowi w 73. minucie strzelili gola numer trzy, a tym razem piłkę w siatce umieścił Kamil Jakubowski. Więcej trafień w tym meczu już nie odnotowano i po końcowym gwizdku lepsze humory miała drużyna z Głogowa Małopolskiego.

1-0 Filip Czop (44)
2-0 Grzegorz Płonka (56)
3-0 Kamil Jakubowski (73)