2022-05-15 15:55:00

Piast Tuczempy przegrał z Błękitnymi Ropczyce

Szymon Piwowar - czwaty z prawej - zdobył zwycięskiego gola dla Błękitnych.
Zawodnicy Błękitnych Ropczyce pokonali 1:0 Piast Tuczempy w wyjazdowym meczu o punkty w podkarpackiej czwartej lidze. Zdecydowało trafienie Szymona Piwowara.

Błękitni Ropczyce chcąc pozostać w grze o utrzymanie musieli postarać się o choćby punkt w spotkaniu z Piastem Tuczempy. Podopieczni Romana Gruszeckiego wyszli na prowadzenie już w ósmej minucie.

Gola dla Błękitnych zdobył Szymon Piwowar. Potem szanse na zdobycie bramek miały obie drużyny. Mecz ożywił się w drugiej połowie. Piast Tuczempy starał się zagrozić bramce Błękitnych, ale bramkarz Błękitnych, Kamil Dybski, zachował czyste konto do ostatniego gwizdka.

0-1 Szymon Piwowar (8)