2022-05-15 15:52:00

Izolator Boguchwała pokonał Sokół Kolbuszowa Dolna

Izolator Boguchwała pokonał Sokół Kolbuszowa Dolna w meczu 31. kolejki podkarpackiej czwartej ligi.

Izolator Boguchwała był faworytem tego spotkania z racji wyższego miejsca w ligowej tabeli. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w trzeciej minucie spotkania. Do siatki Sokoła Kolbuszowa Dolna trafił Jakub Wilk. Sokół próbował się odgryźć, ale nie był w stanie pokonać bramkarza Izolatora.

Kilka minut po przerwie na 2-0 podwyższył Krystian Wilk. Trafił do siatki w 56. minuicie. Mecz stał się ciekawszy, bo kolbuszowianie nie rezygnowali z walki choćby o punkt, ale defensywa Izolatora Boguchwała spisywała się co najmniej poprawnie.

W 84. minucie Izolator zdobył trzeciego gola. Do siatki trafił Jonasz Piękoś. Była to ostatnia bramka w starciu Izolatora Boguchwała z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Izolator zachował szansę na awans. Sokół jeszcze nie jest pewny utrzymania.

1-0 Jakub Wilk (3)
2-0 Krystian Wilk (56)
3-0 Jonasz Piękoś (84)