2022-05-15 11:15:00

Korona Rzeszów uratowała remis w końcówce! KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski może pluć sobie w brodę

Emocji w Krasnem nie brakowało. Korona Rzeszów walczyła do końca i w meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski udało jej się wyrwać punkt.

Lepiej w Krasnem prezentowało się jednak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, które częściej było przy piłce oraz stworzyło sobie więcej okazji bramkowych. Zespół "pomarańczowo-czarnych" nie miał jednak łatwo, bowiem Korona Rzeszów starała się bronić, a i też kreowała sytuacje bramkowe. Konkretniejsi byli jednak goście, którzy prowadzenie objęli w 40. minucie, a gola zdobył Mateusz Szela.

W drugiej odsłonie KSZO starało się kontrolować przebieg spotkania i całkiem nieźle mu to wychodziło. Korona zaś nie miała już nie do stracenia i za wszelką cenę starała się doprowadzić do wyrównania. To udało się w 56. minucie, a bramkę zdobył Maciej Maślany. Mecz tym samym zaczął się od nowa, a miejscowi mieli chrapkę na komplet punktów.

Podopieczni Grzegorza Żyły próbowali znaleźć sposób na zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego, ale ten mądrze się bronił oraz miał swoje okazje. Goście byli konkretniejsi i w 82. minucie zdobyli gola na 1-2, któego autorem był Michał Nawrot, były piłkarz Stali Rzeszów. Zapowiadała się bardzo ciekawa końcówka meczu w Krasnem.

Korona postawiła wszystko na jedną kartę i ruszyła do ataku. Goście starali się bronić, ale też popełniali błędy. Konsekwencją jednego z nich była czerwona dla Dariusza Brągiela, którą ujrzał w 89. minucie. Miejscowi dostali tlenu i po chwili doprowadzili do wyrównania, a gola na wagę punktu zdobył Mateusz Jędryas.

0-1 Mateusz Szela (40)
1-1 Maciej Maślany (56)
1-2 Michał Nawrot (82)
2-2 Mateusz Jędryas (90+3)