2022-05-11 20:15:13

Ekoball Stal Sanok pokonała wyżej notowany Sokół Kamień

Ekoball Stal Sanok w dobrym stylu pokonała 2-0 na własnym terenie Sokoła Kamień. Początkowo goście mieli pięć punktów przewagi nad rywalami. Dzięki temu zwycięstwu, Sanok zbliżył się do Kamienia na dwa “oczka”.

Początkowo mecz wydawał się monotonny, a obie drużyny nie mogły przedrzeć się pod bramkę rywala. Sytuacja odmieniła się, kiedy około 25. minuty dla Ekoball Stali Sanok podyktowany został rut karny. Pewnie wykorzystał go Szymon Słysz, dając tym samym prowadzenie swojej drużynie.

Druga połowa przebiegała nadal pod minimalną dominacją gospodarzy, jednak Sokół Kamień również miał swoje okazje bramkowe, mimo to zabrakło wykończenia. Kilka chwil później do głosu doszła ponownie sanocka Stal, a Amerykanin Adrew Riviera zamienił swoją próbę na bramkę i dał ezultat 2-0.  Po zamieszaniu w polu karnym, to właśnie ten zawodnik odnalazł lukę w defensywie i kibice mogli ujrzeć drugiego gola w tym spotkaniu.

Do końca starcia utrzymał się pozytywny wynik dla Stali, pokazując, że stałe fragmenty gry są ich mocną stroną.

1-0 Szymon Słysz

2-0 Andrew Riviera

Ekoball Stal Sanok: Krzanowski, Gawlewicz, Riviera, Padiasek,S.Słysz, Ząbkiewicz, Lorenc, Bouteraa, Niemczyk, K.Słysz, Trukhan