2022-05-12 18:07:51

Adam Majewski, trener Stali Mielec: Mecz ze Śląskiem może zadecydować o utrzymaniu

Już w najbliższą niedzielę PGE FKS Stal Mielec zmierzy się u siebie ze Śląskiem Wrocław w ramach 33. Kolejki PKO BP Ekstraklasy. Przeczytajcie co o nastawieniu mielczan i niedzielnym rywalu powiedział na konferencji prasowej trener Stali, Adam Majewski. 
 
-Zespół Śląska, myślę, że w przekroju całego sezonu nie jest zadowolony z obecnej swojej pozycji w tabeli. W tym momencie znajduje się za nami. Myślę, że skład zespołu Śląska jest zdecydowanie lepszy niż to miejsce w tabeli. Ma wielu zawodników doświadczonych i kilku młodych, dobrych zawodników ofensywnych w postaci Fabiana Paseckiego itp. Także tutaj musimy zwrócić na to uwagę.  
 
Szkoleniowiec wspomniał także o występie na mieleckim stadionie- Gramy ostatni mecz u siebie w tym sezonie, chcemy bardzo dobrze i godnie pożegnać się z naszymi kibicami, którzy wspierali nas przez cały sezon. Tak samo będzie w niedzielnym spotkaniu. Mamy ważny mecz, który może decydować o naszym utrzymaniu. Nie kalkulujemy, czy będziemy grać o jeden punkt. Będziemy grali o zwycięstwo i taki jest nasz cel. 
 
Jak mentalnie prezentuje się szatnia po meczu z Lechią Gdańsk? 
 
-Cóż, wiemy jak ten mecz się zakończył. Zakończył się remisem, chociaż w protokole napisane jest coś innego. Myślę, że ta sytuacja wpłynie jeszcze bardziej na naszych zawodników, będzie jeszcze większa sportowa złość, bo po pierwszej połowie byliśmy w spotkaniu z Lechią zespołem gorszym. W drugiej przeważaliśmy, stworzyliśmy kilka sytuacji, byliśmy blisko wygrania nawet tego spotkania. W ten sposób podejdziemy do tego meczu, żeby całą swoją złość wyładować na zespole Śląska Wrocław. 

Całość wypowiedzi trenera możecie posłuchać tutaj: 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

;) 2022-05-13 10:29:29 7 0

Jak przestaniesz pisać debilne komentarze to nie będą usuwać , proste ? ;)

Do PDK Live 2022-05-12 22:39:51 0 7

Dzień dobry. Bardzo prosze o informacje jaki jest obecnie cennik i stawka za wyłączanie, blokowanie lub usuwanie komentarzy?
Oczywiście rozumiemy, że takie kluby jak rejsowia Mojrzeszów sie państwu opłacają i nie jest to tylko brak obiektywizmu a zwykła pazerność na judaszowe srebrniki.

Bardzo prosze o podanie cennika aby i inne kluby mogły korzystać z takich CENZORSKICH USŁUG waszego mizernego portaliku.

;) 2022-05-13 10:29:29 7 0

Jak przestaniesz pisać debilne komentarze to nie będą usuwać , proste ? ;)

Mihu 2022-05-13 10:39:48 4 0

Panie Adamie przestań Pan tyle gadać a weź się za robotę .

Lis 2022-05-13 17:32:11 0 0

Obyśmy wygrali i spuścili do 1 ligi Śląsk albo Wisłę... Brawo Trenerze...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij