2022-05-12 19:40:00

Nicolas Szerszeń opuszcza Asseco Resovię! Będzie grał w LUK Lublin

Nicolas Szerszeń w sezonie 2022/23 będzie grał w LUK Lublin. (fot. Asseco Resovia)
Nicolas Szerszeń w sezonie 2022/23 będzie grał w LUK Lublin. (fot. Asseco Resovia)
Powoli krystalizuje się skład Asseco Resovii na sezon 2022/23. Kolejny siatkarz potwierdził, że odchodzi z klubu. Nicolas Szerszeń w przyszłym sezonie będzie grał w LUK Lublin.
 
Nicolas Szerszeń nie będzie grał w przyszłym sezonie w Asseco Resovii. Przyjmujący przyznał w rozmowie z Nowiny24, że w przyszłym sezonie będzie występował w LUK Lublin. O tym, że tak się stanie było wiadome już od połowy sezonu. Pisaliśmy to w artykule: "Przewidywany skład Asseco Resovii na sezon 2022/23!"
 
- Nie zostaję w Rzeszowie, będę grał w klubie LUK Lublin. Jest to młody, nowy zespół w PlusLidze. Ma nowy fajny, na profesjonalnym poziomie projekt. Wiadomo, że to nie jest taki sam budżet, jak w Resovii. Szukam jednak przynajmniej jednego takiego sezonu, jaki miałem w Suwałkach. Dobrego dla mnie i drużyny. Bez kontuzji - powiedział 25-latek cytowany przez nowiny24.
 
Jak się okazuje Szerszeń miał propozycję, aby pozostać w ekipie z Rzeszowa. Jednak nie satsfakcjonowała go rola jaką miałby odgrywać. - Dostałem propozycję, ale nie w roli, której oczekiwałem dla siebie - mówi dalej.
 
Rzeszów był to taki trochę drugi dom na świecie. Tutaj z żoną wzięliśmy ślub, tutaj w tym roku urodziła się nasza córeczka, tutaj spędziliśmy trzy lata i mamy wielu znajomych. Czuliśmy się tu naprawdę dobrze. Ciężko wyjeżdżać. Takie jest jednak życie sportowca, że podczas kariery przechodzi nawet kilka razy z klubu do klubu - kończy Nicolas Szerszeń.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kenes 2022-05-13 12:45:06 0 0

Mmm piękne Rysiczki. Jedynie strona nr 12 do ocenzurowania.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij