2022-05-12 17:25:00

Bartosz Mrozek oficjalnie w PGE FKS Stali Mielec! Został wypożyczony z Lecha Poznań

fot. Michał Trzpis/PGE FKS Stal Mielec
fot. Michał Trzpis/PGE FKS Stal Mielec
Ekstraklasowa PGE FKS Stal Mielec ma nowego bramkarza. Do naszego jedynego przedstawiciela w piłkarskiej elicie dołączył Bartosz Mrozek, który został wypożyczony z Lecha Poznań.
 
Bartosz Mrozek został wypożyczony do końca sezonu 2021/22 do PGE FKS Stali Mielec - poinformował oficjalny serwis internetowy klubu z ulicy Solskiego 1. Tym samym potwierdziły się nasze wczorajsze doniesienia. Mogliście o całej sprawie przeczytać w artykule PGE FKS Stal Mielec będzie mieć nowego bramkarza! Do zespołu dołączy Bartosz Mrozek z Lecha Poznań.
 
22-latek w trwającym sezonie PKO Ekstraklasy nie zagrał żadnego meczu. Bramkarz jednak regularnie występował w drugoligowych rezerwach, a ponadto ma na swoim koncie także jedno spotkanie w Fortuna Pucharze Polski. Pierwszym klubem Mrozka była Polonia Łaziska Górne. Następnie trafił do Rozwoju Katowice, a ponadto w dotychczasowej karierze był też związany ze Stadionem Śląskim Chorzów, Chruścielem Tychy, GKS-em Tychy, Elaną Toruń oraz GKS-em Katowice.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2022-05-13 08:54:59 0 0

Kolejne wypożyczenie. W połowie sezonu Lech uoombi się o swojego zawodnika i Stal znowu zostanie z palcem w pewnej części c2iała. Pseudziałacze opamiętajcie się, bo drugi raz może się nie udać utrzymanie Stali w ekstraklasie.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij