2022-05-13 14:04:58

Damian Hilbrycht przed meczem z Górnikiem Polkowice: Jesteśmy dobrą drużyną, która zasługuje na respekt w tej lidze

fot. Resovia
fot. Resovia
  Już w poniedziałek Apklan Resovia rozegra przedostatni mecz tego sezonu. Rywalem "Pasiaków" będzie Górnik Polkowice. Zobaczcie, co przed tym spotkaniem powiedział Damian Hilbrycht.
 
- Na pewno jako zespół jesteśmy zadowoleni z tego, jak się to potoczyło, więc ta maszyna gdzieś faktycznie ruszyła. Te ostatnie mecze na pewno były bardzo dobre w naszym wykonaniu. Pokazaliśmy, że jesteśmy dobrą drużyną, która zasługuje na respekt w tej lidze i myślę, że to, co się stało na Widzewie, nie było przypadkiem, tylko zrealizowaliśmy plan, który nam trener przedstawił i po prostu ten wynik mówił sam za siebie- powiedział Damian Hilbrycht.
 
- W Polkowicach to na pewno nie będzie łatwy mecz, ale jedziemy tak samo przygotowani, jak do każdego innego z chęcią oczywiście wygranej. Myślę, że Polkowice teraz już wiedząc, jaka jest ich sytuacja, też złapali ten luz i to będzie na pewno fajny, otwarty mecz i padną w nim bramki. Myślę, że my strzelimy na pewno jedną więcej- mówił dalej Damian Hilbrycht.
 
- Ciężko mi powiedzieć, co wcześniej nie grało, bo to jest sport i ciężko określić taką jedną przyczynę. Natomiast jesteśmy zadowoleni, z tego co jest, bo utrzymaliśmy się w lidze. Tak jak kiedyś usłyszałem, że cechuje cię to, co było w ostatnim meczu, więc teraz nie myślimy o tym, co było wtedy, tylko to, co było w ostatnim meczu z Widzewem. Teraz skupiamy się na tych dwóch ostatnich meczach- powiedział pomocnik Apklan Resovii.
 
Całą rozmowę z zawodnikiem można zobaczyć na oficjalnej stronie CWKS Resovia.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij