2022-05-12 13:43:21

Marcelo Mendez, nie będzie dłużej trenerem Asseco Resovii!

fot. P. Gibowicz/ Asseco Resovia
fot. P. Gibowicz/ Asseco Resovia
Już od jakiegoś czasu wiadomo było, że Asseco Resovia nie będzie kontynuować współpracy z trenerem Marcelo Mendezem. Dziś klub oficjalnie potwierdził tę informację. Nowym szkoleniowcem drużyny z Rzeszowa zostanie Włoch - Giampaolo Medei.
 
Marcelo Mendez objął Asseco Resovie w grudniu 2021, drużyna była wtedy w trudnym momencie, a argentyński szkoleniowiec zastąpił Alberto Gulianiego. Ostatecznie drużyna z Rzeszowa skończyła sezon na piątym miejscu, co na pewno było poniżej oczekiwań zarówno działaczy klubu, jak i kibiców. O tym, że Mendez odejdzie z Resovii pisaliśmy już na początku marca w newsie: "Marcelo Mendez po sezonie pożegna się z Asseco Resovią. Zastąpi go Włoch". Nowym szkoleniowcem Asseco Resovii będzie Giampaolo Medei.
 
- Trener Méndez objął naszą drużynę w niezwykle trudnym momencie. Mimo, że nie udało nam się awansować do półfinałów PlusLigi, to gra naszego zespołu pod wodzą Marcelo była znacznie lepsza niż w początkowej fazie sezonu. Marcelo Méndez to świetny trener oraz bardzo dobry człowiek. Jestem mu wdzięczny i dziękuję za jego pracę, zaangażowanie i pomoc naszemu Klubowi - powiedział Piotr Maciąg. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kiribati 2022-05-12 14:28:04 2 0

Przepraszam, że akurat pod tym postem, ale dlaczego w tytułach dosłownie WSZYSTKICH artykułów musicie wstawiać wykrzykniki? W większości to naprawdę nie są niesamowite sensacje.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij