2022-05-12 09:07:00

Piast Tuczempy nie miał litości dla MKS-u Kańczuga

MKS Kańczuga przegrał z Piastem Tuczempy 1-4. Tym samym podopieczni Marka Rybkiewicza są bliscy spadku do Klasy O Jarosław.

MKS Kańczuga już w pierwszej minucie objął prowadzenie w meczu z Piastem Tuczempy. Gola zdobył Paweł Gurak. Gospodarze mieli jeszcze kilka innych okazji, ale nie udało im się zdobyć więcej bramek. Natomiast dwadzieścia minut później do wyrównania doprowadził Dominik Sas. Chwilę później Arkadiusz Wielgosz strzałem z najbliższej odległości wyprowadził goście na prowadzenie.

Druga część gry również rozpoczęła się od ataków gospodarzy i ponownie doskonałą okazję miał Paweł Gurak. Jednak czujny między słupkami był Patryk Strawa. W końcówce Roman Bobak najpierw zdobył bramkę z rzutu karnego, a chwilę później ustalił wynik meczu na 4-1 dla Piasta Tuczempy.

1-0 Paweł Gurak (1)
1-1 Dominik Sas (21)
1-2 Arkadiusz Wielgosz (26)
1-3 Roman Bobak (86-karny)
1-4 Roman Bobak (90)