2022-05-11 21:18:00

Izolator Boguchwała nie dał szans Czarnym Trześń! 5-0 z ostatnią drużyną 4 ligi podkarpackiej

fot. Robert Skalski Fotografia
fot. Robert Skalski Fotografia
Izolator Boguchwała zgodnie z planem wygrał w Trześni. Podopieczni Bartosza Zołotara pewnie pokonali na wyjeździe Czarnych, którym zaaplikowali pięć goli.
 
Przez niemal całe spotkanie to Izolator Boguchwała był stroną przeważającą i grał poprostu lepiej, choć gospodarze mieli spore pretensje do arbitrów. Podopieczni Bartosza Zołotara w 4. minucie otrzymali rzut karny za faul, ale inne zdanie miał zespół Czarnych Trześń, który twierdził, że to zawodnik "Izolacji" faulował. Arbiter zdania nie zmienił i po chwili Michał Daniel cieszył się z gola.
 
"Biało-zieloni" nie zatrzymywali się i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. Zespół z Boguchwały w 11. minucie podwyższył na 0-2, a bramkę zdobył Przemysław Nalepka. Kontrowersji nie brakowało, bowiem sędzia asystent podniósł chorągiewkę, ale arbiter główny uznał to trafienie. W kolejnych minutach przeważał Izolator, któy stworzył sobie więcej okazji.
 
Przyjezdni nie zatrzymywali się i tuż przed przerwą strzelili bramkę numer trzy. Tutaj także było kontrowersyjnie, bowiem gola strzelił Mateusz Kasprzyk, a gospodarze twierdzili, że ten pomógł sobie ręką. W drugiej odsłonie natomiast "Izolacja" robiła swoje i jeszcze dwukrotnie trafiła do siatki rywala i ostatecznie wygrała 0-5.
 
Najpierw w 57. minucie na 0-4 podwyższył Daniel, który wypracował sobie sytuację i następnie umieścił piłkę w siatce. Wynik meczu ustalił samobójczym trafieniem jeden z graczy Czarnych, który niefortunnie interweniował po dośrodkowaniu Eliasza Płocicy. Izolator wygrał zgodnie z planem i nadal ma szanse na awans do 3 ligi gr. IV.
 
0-1 Michał Daniel (5-rzut karny)
0-2 Przemysław Nalepka (11)
0-3 Mateusz Kaprzyk (45)
0-4 Michał Daniel (57)
0-5 Bramka samobójcza (80)
 

Wyniki meczów 30. kolejki:

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

IzoFan 2022-05-12 08:11:14 6 0

Izolacja Jazda Jazda Jazda

IzoFan 2022-05-12 08:11:14 6 0

Izolacja Jazda Jazda Jazda

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij