2022-05-11 20:39:02

Karpaty Krosno zanotowały kolejne zwycięstwo z rzędu! Tym razem pokonali Wisłok Wiśniowa

Rozpędzone Karpaty dopisały kolejne trzy punkty do ligowej tabeli. W tym spotkaniu  nie stracili prowadzenia nawet na moment, Wisłok kontaktową bramkę zdobył w samej końcówce i goście wygrali 2-1.

Patrząc na układ tabeli, Karpaty były zdecydowanym faworytem tego pojedynku, co potwierdziło się później na boisku. Od początku można było zauważyć przewagę przyjezdnych, kreowali grę i stwarzali sobie lepsze sytuacje. Minutę przed zakończeniem pierwszej połowy wynik spotkania otworzył Jakub Pelczar i wyprowadził gości na prowadzenie.

W drugiej odsłonie tego spotkania również goście wyglądali zdecydowanie lepiej. W 67. minucie bramkarza rywali pokonał Grzegorz Gawle i Karpaty wyszły już na dwubramkowe prowadzenie. Wydawało się, że do końca meczu wynik już się nie zmieni i goście wyjadą z Wiśniowej z czystym kontem.

W końcówce tego spotkania w szeregach gospodarzy nastąpiło jednak przebudzenie. Pięć minut przed zakończeniem tego pojedynku do bramki Mateusza Krawczyka trafił Radosław Gil. Było to jedyne trafienie na jakie było stać gospodarzy i Karpaty Krosno zanotowały kolejne zwycięstwo z rzędu.

0-1 Jakub Pelczar (44)
0-2 Grzegorz Gawle (67)
1-2 Radosław Gil (85)