2022-05-10 14:51:10

Magda Balsam wybrana zawodniczką PGNiG Superligi miesiąca kwietnia

fot. PGNiG Superliga
fot. PGNiG Superliga
Jak w każdym miesiącu, przeprowadzony został plebiscyt na najlepszą zawodniczkę PGNiG Superligi. W kwietniu to miano przypadło szczypiornistce, która zasila szeregi Eurobud JKS-u Jarosław- Magdzie Balsam. Wśród nominowanych osób była także jej klubowa koleżanka- Weronika Kordowiecka. 
 
Magda Balsam została faworytką trójki ekspertów z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i WP Sportowych Faktów. W głosowaniu kibiców udział wzięły też Weronika Kordowiecka (Eurobud JKS Jarosław) Zorica Despodovska (KPR Gminy Kobierzyce). 
 
Małgorzata Boluk z Wirtualnej Polski za swoją faworytkę wskazała Weronikę Kordowiecką- Eurobud JKS Jarosław 
 
-Na ten moment to najmocniejsze ogniwo ekipy z Podkarpacia. W każdym spotkaniu jest pewnym punktem swojej drużyny, świetnie czyta rywalki i współpracuje z obroną, a przypomnijmy, że Weronika Kordowiecka dołączyła do klubu w trakcie rozgrywek. Jak Eurobud JKS Jarosław dopnie swego i zdobędzie brąz, to w dużej mierze właśnie dzięki niej. 
 
TVP Sport, a konkretniej Maciej Wojs wybrał Zoricę Despodovską- KPR Gminy Kobierzyce 
 
-26 goli w czterech kwietniowych meczach – to dorobek macedońskiej rozgrywającej drużyny z Kobierzyc. Meczach, które KPR wygrał, przybliżając się w ten sposób do zdobycia kolejnego medalu mistrzostw Polski. Bez Despodovskiej nie byłoby to możliwe. 
 
Piotr Wesołowski z Przeglądu Sporotwego postawił na Magdę Balsam -Eurobud JKS Jarosław 
 
-Magda Balsam za wyjątkową skuteczność, bo w kwietniowych spotkaniach skrzydłowa z Jarosławia nie zawodziła. Trudno nie docenić jej wkładu w zwycięstwo nad MKS FunFloor Perłą w Lublinie 25:24. Pewnie zmierza po koronę królowej strzelczyń sezonu PGNiG Superligi Kobiet. 
 
Głosowanie odbyło się przez social media PGNiG Superligi, a nagrodą za tytuł zawodniczki miesiąca jest zegarek marki Balticus. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2022-05-10 18:37:40 17 1

Gratulacje m

~anonim 2022-05-10 18:37:40 17 1

Gratulacje m

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij