2022-05-10 01:10:59

Bartłomiej Wasiluk po meczu z Widzewem Łódź: Udowadniamy wszystkim, że potrafimy grać w piłkę

fot. Resovia
fot. Resovia
  Zobaczcie, co po meczu z Widzewem Łódź powiedział Bartłomiej Wasiluk, który dołożył swoje trafienie do okazałego zwycięstwa Resovii.
 
- Szczerze nie wiem co powiedzieć, tydzień temu wygrywamy z Arką, z drużyną, która chce walczyć o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Dzisiaj wygrywamy z bardzo dobrym Widzewem na ich stadionie i zagraliśmy na pewno bardzo dobre spotkanie. Cieszy to na pewno, że idziemy do przodu i udowadniamy wszystkim, że potrafimy grać w piłkę i że jesteśmy Resoviakami z krwi i kości-powiedział Bartłomiej Wasiluk.
 
- Uważam, że potrzebowaliśmy po prostu czasu, zazębiało się to, bo graliśmy naprawdę bardzo fajną piłkę. Potrzeba było czasu i są tego efekty. Zostały dwie kolejki do końca sezonu i na pewno będziemy chcieli w tych ostatnich meczach zdobyć komplet punktów- mówił dalej "Wasyl".
 
Całą rozmowę z zawodnikiem można zobaczyć tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij