2021-11-27 23:58:00

Daniel Myśliwiec po zwycięstwie nad Pogonią Grodzisk Mazowiecki: Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy oddali komuś inicjatywę

Osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników Stal Rzeszów pokonała 3-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1. Zobaczcie jak mecz skomentował Daniel Myśliwiec.
 
- To nasze kolejne zwycięstwo, dlatego bardzo się cieszymy, szczególnie ze względu na okoliczności. Ten mecz był podsumowaniem tego, w jaki sposób myślimy, w jaki sposób pracujemy, czyli wobec różnych trudnych okoliczności my, zamiast szukać wymówek, szukamy rozwiązań. Myślę, że znaleźliśmy bardzo dobre rozwiązania na ten mecz, które sprawiły, że odnieśliśmy zwycięstwo i to jest dla nas najbardziej budujące, bo mamy świetną kadrę, świetnych piłkarzy i w każdym meczu poradziliśmy sobie przynajmniej raz bez naszych kluczowych piłkarzy. Nie licząc Piotra Głowackiego i Wiktora Kaczorowskiego, to każdy przynajmniej raz miał jakąś absencje. Jeszcze raz podkreślę, że to jest siła naszej drużyny i nasza drużyna jest na tyle mocna, że bez względu na okoliczności jest w stanie wygrywać, bo nie szuka wymówek, tylko szuka rozwiązań - skomentował "na gorąco" spotkanie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki opiekun Stali Rzeszów
 
- Jeżeli mówimy o naszym pierwszym meczu z Pogonią – to tak. Tak jak mówiłem w konferencji przedmeczowej, w pierwszym meczu z Pogonią w Grodzisku oddaliśmy inicjatywę, co było moim błędem. Mam takie poczucie, że w dzisiejszym spotkaniu widzieliśmy chyba dwa różne zachowania przeciwnika, bo w pierwszej połowie w pierwszej minucie dwóch naszych piłkarzy trochę pechowo minęło się z piłką i od 30. sekundy powinniśmy prowadzić 1-0. Później kolejne ataki, gdzie Pogoń była wyczulona na naszą siłę i nie dostrzegłem tutaj żadnego momentu do oddania inicjatywy, ale tutaj warto też zaznaczyć, w jaki sposób przeciwnik buduje akcje, bo jeżeli Pogoń na ogół funkcjonuje w systemie 4-2-3-1 i tak jak wspominałem w konferencji przedmeczowej, tak jeszcze raz podkreślę – tworzy przewagę w bocznych sektorach. Dodatkowo jednego z defensywnych pomocników stara się umieścić pomiędzy stoperami, czyli w zasadzie buduje w co najmniej pięciu, czasami siedmiu zawodników, to czasami to wygląda tak, że ktoś może oddać inicjatywę, ale nie jest sztuką biec i nie myśleć, tylko piłka polega na myśleniu. Jeżeli ktoś dokładniej przeanalizuje sobie tę połowę, to zobaczy, że tam nie było oddania inicjatywy, bo nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy oddali komuś inicjatywę - zaprzeczył Daniel Myśliwiec, że w pierwszej połowie Stal Rzeszów oddała inicjatywę gościom.
 
- Emocje powodują, że większość z nas interesuje się piłką nożną i to nas dodatkowo nakręca do pracy, dlatego tutaj cieszyłbym się z tego, że mecze nie są nudne i są atrakcyjne bez względu na to z kim i w jaki sposób gramy. Jeżeli chodzi o dyspozycję Rafała Maciejewskiego, to życzyłbym każdemu trenerowi w tej lidze piłkarza, który grając dwadzieścia minut, jest w stanie wykreować dla siebie dwie kapitalne sytuacje, uczestniczyć w kolejnych atakach i pomóc kreować kolejne dwie sytuacje dla partnerów, a przy okazji jeszcze się napracować i wykonać tyle intensywnych akcji defensywnych. Niech to będzie komentarzem do tego, jak oceniam występ Rafała i to, w jaki sposób pracuje na każdym treningu i w każdym meczu, w którym dostaje kilka minut szansy - skomentował opiekun Stali występ Rafała Maciejewskiego, którzy przy stanie 2-0 zmarnował dwie dogodne sytuacje.
 
- Nie nazwałbym żadnego z działań mojej drużyny nonszalancją. Przez dwa tygodnie trenowaliśmy w okrojonym składzie, a możliwość do gry 11 na 11 na tak dużych przestrzeniach, była dosyć ograniczona, dlatego niektóre odległości między nami, zachowania, przyspieszenia czy zwolnienia akcji mogły powodować, że moi zawodnicy nie do końca idealnie wpasowywali się w tempo. Może niektóre zagrania, które były „na styku” mogły wyglądać jako nonszalanckie, ale ten zespół w 18. meczach odniósł kilkanaście wygranych, tylko raz przegrał ze względu m.in. na nasze nieodpowiednie podejście do meczu. Dlatego nie mówiłbym o żadnej nonszalancji w przypadku naszego zespołu, tylko pewności siebie, bo moi piłkarze znają swoją wartość i to nie jest przypadek, że oni tyle meczów wygrali i dalej są głodni. Wiadomo, jakie są warunki na dworze i to nie jest przyjemne w krótkich spodenkach i krótkich koszulkach wyjść i zasuwać, a oni cały czas to robią i chcą przy tym czerpać frajdę, przyjemność i przy tym być skuteczni, a póki jesteśmy skuteczni, to nic takiego jak nonszalancja nie będzie mi na pewno przeszkadzać - zakończył swą wypowiedź szkoleniowiec "Biało-niebieskich".
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 15

Rozwiąż działanie =

Biało-Niebieska Duma 2021-11-28 07:05:47 11 6

Brawo Stal,Brawo Trenerze widdć było że ciężko ale Zwyciestwo zostało po stronie LideraTrenujemy,Wracamy do Zdrowia i Walczmy Dalej .Tylko Stal ZKS!!!!

Biało-Niebieska Duma 2021-11-28 07:05:47 11 6

Brawo Stal,Brawo Trenerze widdć było że ciężko ale Zwyciestwo zostało po stronie LideraTrenujemy,Wracamy do Zdrowia i Walczmy Dalej .Tylko Stal ZKS!!!!

Julek 2021-11-28 09:07:26 6 8

3 liga a jaka pycha. To już poziom LM

Stary kibic 2021-11-28 11:12:43 7 4

julek nie trzepałeś dziś kulek dziś w południe jest szansa bo gra twoja rajsovia nie zapomnij po wszystkim wytrzeć ekranu i umyć wała będzie ruchanko,wydymanko,spuszczanko i tworzenie sztucznej rzeczywistości przez czarodzieja minionka rozkroczka.

~anonim 2021-11-28 12:01:50 5 3

siedziałeś cicho przez chwilę i było dobrze ale widzę że choroba będzwała złotoustego wróciła i znowu pier..lisz te swoje dyrdymały. Co za baran i to na trzecim poziomie rozgrywkowym

LIDER JEST JEDEN od 1944 2021-11-28 12:07:35 8 4

10 punktów przewagi robi wrażenie.
Jest moc, jest chęć zwwyciężania.
Psy w pasiastych jarmułkach szczekają,
karawana idzie dalej!!!

EKSRTAKLASA w 2Lidze 2021-11-28 12:08:21 7 3

STAL RZESZÓW - Hegemon 2 Ligi, Niekwestionowany Lider piszący na nowo historie podkarpackiej piłki. 18 rozegranych spotkań i 45 pkt. To najlepszy wynik w 2 lidze od 7 lat. Na 18 spotkań 14 zwycięstw, zaledwie 3 remisy i niefartowna 1 przegrana. Twierdza H69 wciąż niezdobyta a droga do 1-szej Ligi w expresowym tępie wjeżdża na autostradę. STAL ZNACZY WIĘCEJ!

Jan 2021-11-28 14:54:57 4 4

Żygać mi się chce jak tego bufona słucham

Pyton90 2021-11-28 16:20:32 3 3

Fajnie że Kochana Stal Jedyna duma Rzeszowa osiąga dobre wyniki..Ale wypowiedz tego kretyna myśliwca sprawia że tracę wiarę w normalność ludzi, Drogi Danielu żebyś się Tylko nie zesrał... Rub swoje i nieudzielaj w gadki z mediami.

~anonim 2021-11-28 20:30:04 3 2

przychlast zawsze pozostanie przychlastem

Do stary kibic 2021-11-29 00:10:59 2 3

Opowiedziałeś historie jednego dnia swojego smutnego życia.
W Rzeszowie bez zmiany Resovia Pany!

Wstyd to kraść i być z rasowi 2021-11-29 18:43:48 1 1

STAL RZESZÓW - Hegemon 2 Ligi, Niekwestionowany Lider piszący na nowo historie podkarpackiej piłki. 18 rozegranych spotkań i 45 pkt. To najlepszy wynik w 2 lidze od 7 lat. Na 18 spotkań 14 zwycięstw, zaledwie 3 remisy i niefartowna 1 przegrana. Twierdza H69 wciąż niezdobyta a droga do 1-szej Ligi w expresowym tępie wjeżdża na autostradę. STAL ZNACZY WIĘCEJ!

Smutną Historie ala 'Trudne Sprawy' to pisze Apklaun rEJsowia Cmolas 1909, która niechlubnie zbliża się do spadku i nieuchronnej klęski.

Protoplaści trendów w RZ 2021-11-29 19:39:39 1 0

Takie kulisy tez skopiujecie resoraki:
https://www.youtube.com/watch?v=bEP-DZL-m5U

bąbelek 2021-11-30 08:01:14 1 1

My biało-niebieski wzór pozycji kolankowo-łokciowej, hegemon lizania cygańskich jaj i światowy lider pedałowania z rowerami ze stalowej..... Deklasujemy w opowiadaniu bajem z mchu i paproci....i hartujemy się

Kundelek RR1909 2021-12-15 11:32:40 0 0

Mordo, znowu przegiąłeś z Popersem przed stosunkiem z partnerem. To klej do tapet, nie wdychaj tego aż tyle. Rozumiem, ze mózg przyćmiony i nie skarżony rozumem a powtarzana w nieskończoność od 4 lat pierwsza klasa gimnazjum nie zaowocowała za bardzo umiejętnością liczenia i postrzegania rzeczywistości bez zaburzeń.

Dam Ci radę, żebyś chociaż odrobinkę odzyskał realizm widzenia bo możliwe, że pomyliłeś tez mecze Hegemona i Dumy Miasta Stali Rzeszów z potencjalnym spadkowiczem Apklaunem z Cmolasu. Po Tobie wszystkiego można się spodziewać, ale do rzeczy.

Jeżeli chcesz coś zobaczyć, i realnie spostrzec to musisz zrobić tak:

Wyjmij kvtasa swojego chłopaka z przełyku bo niedotlenienie robi Ci z mózgu wodę. Zdejmij jaja z głębokiego połyku sobie z twarzy bo zalegają Ci na oczach przy pozycji sześdziesiat-dziewięc przez co nie widzisz za dobrze a oczy łzawią Ci się i pocą. Wstań, wyjmij palec z d****y, otwórz okno i wpuść do pokoju trochę słońca, wyłącz gejowskie pornosy i wyloguj się z internetu do żywych. Wyjdź na ulice i chociaż będą ci bić patykami, wytykać palcami i pluć na ciebie za bycie resorakiem to i tak warto.

Zobaczysz wtedy jak wygląda świat i że na mecze wyjazdowe STALI jeździ więcej ludzi niż na meczach "domowych" rejsowskich jarmułkowców w szalikach.

Jesteś umiarkowanie upośledzony więc idealnie pasujesz do rasowi, ale po co chcesz na sile to udowadniać całemu internetowi. My to wiemy i mamy na to wyje3ane. Chój Ci w pasiastą jarmółke i wypi3rdalaj bez stadionowy kundlu do budy na wysrańskiego gdzie twoje miejsce.

Tyle w temacie.

Stal Rzeszów 2021-12-16 08:55:30 0 0

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-12-15/byly-piesciarz-mieszka-w-starym-domu-bez-wody-i-toalety-klub-nie-wyplaca-mu-renty/?ref=slider

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij