https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2021-09-09 15:55:00

Łukasz Chmura po zwycięstwie nad Wólczanką Wólka Pełkińska: Na ten moment jestem trenerem i poprowadziłem zespół do zwycięstwa

Czy Łukasz Chmura będzie nadal trenerem Texom Sokoła Sieniawa? (fot. Maciej Decowski-Niemiec)
Czy Łukasz Chmura będzie nadal trenerem Texom Sokoła Sieniawa? (fot. Maciej Decowski-Niemiec)
Texom Sokół Sieniawa wygrał po raz pierwszy w sezonie 2021/22. Podopieczni Łukasza Chmury pokonali na wyjeździe Wólczankę Wólka Pełkińska 1-0. Zobaczcie co nam powiedział opiekun Sokoła.
 
- Cieszę się z pierwszego zwycięstwa. Dla nas dzisiaj liczył się tylko wynik, a styl nie miał znaczenia. W poprzednich meczach nie musieliśmy tak wysoko przegrywać, gdyby spotkania inaczej się ułożyły. Wówczas mielibyśmy więcej punktów, ale dziś liczyły się tylko trzy punkty oraz zostawione serce i charakter na boisku. Dziś chłopaki dali z siebie wszystko, jeśli chodzi o cechy wolincjonalne. Jestem z nich dumny. Gramy dalej i walczymy o kolejne punkty, a co będzie to tylko niebiosa wiedzą - powiedział nam po meczu z Wólczanka Wólka Pełkińska, Łukasz Chmura.
 
Po meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski szkoleniowiec miał starcić pracę, jednak poprowadził Sokół Sieniawa w meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska. Czy to był mecz ostatniej szansy dla 34-latka? - Wszystkie ustalenia z zarządem pozostaje w zamkniętym kręgu. Takie mamy zasady. Staram się przestrzegać etyki pracy trenera. Szanuje zawodników oraz ludzi związanych z tym klubem. Wszystkim nam zależy na tym, żeby klub jak najszybciej zadomowił się w wyższych rejonach tabeli. Mnie również na tym zależy, ale trzeba pamiętać o tym jaka jest sytuacja. Nastąpiło wiele zmian w naszej drużynie, dołączyło wielu młodych zawodników. Podobnie zresztą jak w Wólczance, gdzie też nastąpiło wiele zmian. Co będzie z każdym kolejnym dniem? Tego nie wie nikt. Do każdego meczu oraz treningu jesteśmy przygotowani i walczymy dalej - dodał szkoleniowiec Texom Sokoła Sieniawa.
 
Czy poprowadzi drużynę w kolejnym spotkaniu? - Nie mam żadnej informacji, żeby miało tak nie być. Oczywiście wszyscy wiedzą jaka jest piłka. Trenerzy przychodzą oraz odchodzą. Na ten moment jestem trenerem, dziś byłem na ławce i poprowadziłem zespół do zwycięstwa. Jestem z tego bardzo zadowolony, dziękuję - zakończył Chmura.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

Do Stomil 2021-09-09 19:58:55 13 0

Trzymajcie ten sztab szkoleniowy dalej ta 4 liga murowana.

Stomil 2021-09-09 18:42:30 3 15

Psy szczekaja karawana jedzie dalej. Trener Chmura elokwentny i szczegolowy. To zwycięstwo pokazalo potencjał drużyny i sztabu

~anonim 2021-09-09 18:53:27 11 0

Nie ośmieszają się ! :)))

Do Stomil 2021-09-09 19:58:55 13 0

Trzymajcie ten sztab szkoleniowy dalej ta 4 liga murowana.

Sswwaa 2021-09-09 20:37:12 10 0

Ty się Chmura nadajesz do tarcia chrzanu nic więcej nie masz zielonego pojęcia jak prowadzić zespół, na obecną kadrę inny trener byłby minimum w połowie tabeli. Brak słów na temat prowadzenia drużyny przez tego Pana

~anonim 2021-09-09 23:10:31 11 0

Podobno miał być zwolniony? To co gra Sokól to tragedia do pola karnego przeciwnika jeszcze jakoś idzie ale wszystko za wolno . Wrzutki a pole karne do nikogo ogólnie beznadzieja . Chmura się cieszy że wygrał ze słabiutką Wólcznką , to żaden trener . Teraz Unia zweryfikuje umiejętności tego pseudo trenera i drużyny - czyli kolejne baty u siebie i będzie p*******lenie że nie mają szczęścia,tyle w temacie pozdrowienia dla kumatych .

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij