https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2021-09-09 16:52:00

Grzegorz Opaliński: Zdobyliśmy bardzo ważny punkt

Grzegorz Opaliński dyrygował drużyną z trybun. (fot. Kuba Noworól)
Grzegorz Opaliński dyrygował drużyną z trybun. (fot. Kuba Noworól)
WATKEM Korona Rzeszów zremisowała z Orętami Radzyń Podlaski 1-1. Zobaczcie co po meczu powiedział Grzegorz Opaliński.
 
- Słowa uznania dla moich graczy za to, że walczyli bardzo o zwycięstwo. Walczyli bardzo mocno o to, żeby odwrócić losy meczu. W pierwszej połowie Orlęta miały lepsze sytuacje, aczkolwiek my też po rzucie wolnym trafiliśmy w słupek. W drugiej połowie zagraliśmy zdecydowanie lepiej i to po raz kolejny. To nam daje do myślenia. Cieszę się, że podnieśliśmy się, bo to był trzeci mecz w którym przegrywaliśmy. Zdobyliśmy bardzo ważny punkt. Końcówka meczy była imponująca z obu stron, widać że obie drużyny chciały wygrać - powiedział Grzegorz Opaliński po remisie z Orlętami Radzyń Podlaski.
 
- Ciężko się grało, bo boisko po deszczach boisko się rozrobiło. Ciężko było się utrzymać dłużej przy piłce. W przerwie apelowałem do drużyny, abyśmy probowali to robić. Trudno nam się grało z Orlętami, które mają bardzo wysoką drużynę. Ciężko było wygrać cokolwiek w powietrzu. Ostatecznie skończyło się to remisiem i dziękuję - zakończył Grzegorz Opaliński.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij