2021-09-08 18:48:00

Podział punktów w Krasnem. WATKEM Korona Rzeszów zremisowała z Orlętami Radzyń Podlaski

WATKEM Korona Rzeszów zremisowała 1-1 z Orlętami Radzyń Podlaski w 7. kolejki 3 ligi gr. IV. Bramkę dla "Koroniarzy" na wagę punktu strzelił Karol Nieckarz.

WATKEM Korona Rzeszów już po siedmiu minutach gry zagroziła bramce Orląt Radzyń Podlaski. Mateusz Kantor wrzucił w pole karne wprost do Matusza Jędryasa, ale napastnik Korony trafił wprost w Dawida Rosiaka. Trzy minuty później mogli prowadzić goście. Lewym skrzydłem akcję przeprowadzili piłkarze z Radzynia. Futoblówka została wrzucona w pole karne i minęła Pawła Pawlusa. W ostatnim momencie strzał Przemysława Koszela do pustej bramki zablokował Mateusz Padiasek.

W kolejnych minutach przewagę osiągnęli goście. Podpieczni Mikołaja Raczyńskiego starali się grać piłkę za plecy obrońców Korony, ale nic z tego nie wynikało. W 30. minucie Kantor wrzucił z wolnego, ale Jędryas trafił piłkę głową w słupek. Chwilę później po raz trzeci Jędryas uderzał głową, ale tym razem piłka przeleciała nad poprzeczką.

Osiem minut przed końcem pierwszej połowy Arkadiusz Maj wbiegł przed Padiaska. Obrońca Korony sfaulował napastnika Orląt w polu karnym. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał sam poszkodowany i goście wyszli na prowadzenie. W 43. minucie goście powinni prowadzić 2-0, ale najpierw Maj trafił w słupek, a dobitka Bożyma powędorowała wysoko nad poprzeczką.

Po zmianie stron dłużej przy piłce utrzymywali się piłkarze Orląt Radzyń Podlaski. Jednak pierwszą groźna okazję w tej części gry mieli piłkarze Grzegorza Opalińskiego. Jednak strzał Sebastiana Kocoja został zablokowany. Chwilę później Jan Bożym wyszedł sam na sam po tym jak otrzymał piłkę za plecy obrońców gospodarzy, ale Pawlus zdołał obronić jego strzał.

W 64. Karol Nieckarz oddał strzał, ale w sam środek bramki. Chwilę później ten sam zawodnik mógł wbiec w pole karne, ale ponownie zdecydował się na strzał. Trzeba powiedzieć, że Nieckarz ożywił zespół gospodarzy. Dziewiętnaście minut przed koncem meczu doskonałą okazję zmarnował Paweł Piątek. Napastnik WATKEM Korony Rzeszów z najbliższej odległości nie trafił w bramkę Orląt.

Trzy minuty później na stadionie w Krasnem był remis. Gola zdobył Karol Nieckarz, który przejął podanie z prawej strony i uderzył z około jedenastu metrów. W końcówce w grze obu zespół było dużo chaosu. Piłka wędrowała od pola karnego do pola karnego, ale więcej bramek już nie padło.

0-1 Arkadiusz Maj (37-rzut karny)
1-1 Karol Nieckarz (76)