2021-08-28 13:07:00

Wisłok Wiśniowa pokonał u siebie Arłamów Ustrzyki Dolne

Piłkarze Wisłoka Wiśniowa nie mieli problemów z ograniem Arłamowa Ustrzyki Dolne. Podopieczni Andrzeja Szymańskiego w pierwszej połowie zadali dwa ciosy i jak się okazało, to wystarczyło na beniaminka.

Sam mecz od początku był wyrównany, a okazji do zdobycia bramek było jak na lekarstwo. Z czasem jednak pojawiły się konkrety. Wisłok Wiśniowa prowadzenie objął w 13. minucie, po tym jak świetnie w "szesnastce" odnalazł się Krzysztof Kasperkowicz, który mocnym strzałem pokonał Dariusza Półkoszka. Arłamów Ustrzyki Dolne nie zamierzał tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiania strat.

Podopieczni Andrzeja Szymańskiego nie przestraszyli się jednak Arłamowa i szybko mecz się wyrównał. Oba zespoły próbowały stwarzać okazje, jednak skuteczniejszy tego dnia był Wisłok. Ekipa z Wiśniowej w 24. minucie wygrywała już 2-0. Świetnie odnalazł się ponownie Krzysztof Kasperkowicz, który urwał się obronie miejscowych, a następnie lobem pokonał golkipera beniaminka.

W kolejnych minutach spotkania lepsze wrażenie sprawiał Arłamów, który jednak nie potrafił znaleźć sposobu na defensywę Wisłoka. Zespół z Wiśniowej prócz dobrej gry w obronie, nieźle spisywał się także z przodu. Mimo kilku ciekawych sytuacji, do przerwy więcej goli nie padło. Po zmianie stron oglądaliśmy nadal bardzo zacięte widowisko, w którym nie brakowało emocji.

Zespół dowodzony przez Piotra Ożóga cały czas szukał sposobu by pokonać golkipera Wisłoka, jednak ten dobrze wykonywał swoją robotę, a i miał też wsparcie w lini pomocy. Ekipa z Wiśniowej mimo kilku ciekawych okazji, nie dała rady podwyższyć prowadzenia, jednak po końcowym gwizdku i tak miała dobre humory, bowiem zdobyła cenne trzy punkty w starciu z mocnym beniaminkiem.

0-1 Krzysztof Kasperkowicz (13)
0-2 Krzysztof Kasperkowicz (24)