2021-08-28 13:30:00

Rezerwy Stali Mielec jak pierwszy zespół! Ograły 2-0 Legion Pilzno

Rezerwy Stali Mielec postanowiły pójść śladem pierwszej drużyny i także wygrać 2-0. Druga drużyna "biało-niebieskich" ograła Legion Pilzno i umocniła się na prowadzeniu w 4 lidze podkarpackej.

Druga drużyna Stali Mielec tak jak pierwszy zespół występujący w PKO Ekstraklasie, postanowiła od mocnego uderzenia rozpocząć mecz z Legionem Pilzno. Podopieczni Sebastiana Bajorka na prowadzenie wyszli już w 8. minucie, a golkipera gości pokonał Kacper Sadłocha. "Biało-niebiescy" ani myśleli się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania bramki na 2-0.

Zespół dowodzony przez Romana Gruszeckiego próbował się przeciwstawić Stali, jednak ta była konkretniejsza i w 12. minucie po raz drugi cieszyła się z gola, którego autorem był Bartosz Bajorek. Mielczanie w kolejnych minutach szukali okazji do podwyższenia rezultatu, jednak brakowało skuteczności, a i też ataki odpierał Legion.

Ekipa z Pilzna także mała swoje sytuacje, jednak gospodarze dobrze prezentowali się w defensywie. Po zmianie stron, Legion cały czas szukał okazji do złapania kontaktu, ale o to było trudno, ponieważ Stal była tego dnia dobrze dysponowana.

Ostatecznie więcej goli tego dnia już nie padło i po końcowym gwizdku to zespół z Mielca miał lepsze humory. Drugi garnitur Stali Mielec dopisał do swojego dorobku cenne trzy "oczka" i umocnił się na prowadeniu w 4 lidze podkarpackiej, w której jest niepokonany.

1-0 Kacper Sadłocha (8)
2-0 Bartosz Bajorek (12)