2021-08-28 19:55:00

Niespodzianka w Przeworsku. Orzeł urwał punkty JKS-owi Jarosław

Do sporej niespodzianki doszło w Przeworsku. Miejscowy Orzeł zremisował 1-1 z JKS-em Jarosław. Mogła być jeszcze większa, bo gospodarze długo prowadzili.

Orzeł Przeworsk nie był faworytem w starciu z JKS-em Jarosław, ale to gospodarze wyszli na prowadzenie już w 17. minucie meczu. Gola dla ekipy prowadzonej przez Pawła Załogę zdobył Jacek Flis. Napastnik ekipy z Przeworska zdecydował się na uderzenie z szestnastu metrów i piłka obok słupka wpadła do siatki.

Orzeł był blisko zdobycia trzech "oczek", ale jedenaście minut przed końcem meczu do wyrównania doprowadził Sebastian Sobolewski, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym gospdarzy po rzucie rożnym. Ostatecznie mecz zakończył się remisem co również można uznać za niespodziankę, bo piłkarze prowadzeni przez Arkadiusza Barana byli zdecydowanym faworytem tego spotkania.

1-0 Jacek Flis (17)
1-1 Sebastian Sobolewski (79)

Wyniki meczów 4. kolejki:

Niespodzianka? Bez przesady,to że Orłowi nie wyszedł mecz z Łańcutem to wcale nie znaczy że to jest słaby zespół.Łańcut po tym meczu uwierzył chyba za bardzo w swoją siłę hahaha.Dzisiaj Orzeł zagrał dobrze taktycznie,wykorzystywał swoje atuty.jKS przeważał zdecydowanie w polu ale sytuacji stuprocentowych to raczej nie miał.Mnóstwo wrzutek z których nic nie wynikało.Za to Orzeł kilka razy postraszył z kontry i po wrzutkach z autu i naprawdę mógł strzelić jeszcze jedną bramkę.Brawo dla chłopaków z Przeworska bo musieli sie dzisiaj dużo nabiegać.

-+ 2021-08-28 20:28:07

Dopóki JKS nie będzie miał trenera to sukcesu nie osiągnie.Orzeł beznadziejnie słaby;wszyscy na własnej połowie i wybijanie piłki na oślep, bez ładu i składu,słabi też kondycyjnie.Załoga wiedział ,że nie ma szans z JKS w otwartej grze,dlatego murowanie własnej bramki i czekanie na jedną kontrę-w sumie im wyszło, bo nie przegrali.Posiadanie piłki 80-20 dla JKS.JKS walił w mur , ale w przeciwieństwie do Orła przynajmniej próbował grać w piłkę.

do - + 2021-08-28 21:05:08

No i co z tego. Wiem e boli ten wynik ale ciesz się z remisu bo 0 było blisko.