2021-08-28 17:50:00

Stal Rzeszów zgodnie z planem pokonała Sokół Ostróda

Stal Rzeszów wygrała i wciąż jest liderem 2 ligi! (fot. Stal Rzeszów)
Stal Rzeszów zgodnie z planem dopisała trzy "oczka" w ligowej tabeli. Piłkarze Daniela Myśliwca pokonali 3-0 "czerwoną latarnię" ligi - Sokół Ostróda.

Stal Rzeszów już po dziewięciu minutach gry prowadziła z Sokołem Ostróda. Krzysztof Danielewicz wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony boiska i strzałem głową pokonał Pawła Rabina. Pięć minut później Łukasz Góra przyjął piłkę w polu karnym, ale jego strzał powędrował wysoko nad poprzeczką gospodarzy.

W kolejnych minutach podopieczni Daniela Myśliwca kontrolowali przebieg meczu. W 24. minucie Rabin doskonałą interwencją uchronił Sokoła przed stratą drugiej bramki. Kwadrans przed końcem pierwszej części gry Paweł Oleksy zagapił się, ale Sebastian Rugowski nie wykorzystał tej szansy. Na przerwę goście schodzili z dwubramkową przewagą, bowiem w 44. minucie "jedenastkę" wykorzystał Piotr Głowacki.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Wciąż to Stal Rzeszów była drużyną dyktująca warunki gry. Doskonałą okazję chwilę po wznowieniu gry miał Andreja Prokić, ale napastnik Stali nie trafił do pustej bramki z około sześciu metrów. Kwadrans przed końcem meczu Góra ustalił wynik meczu na 3-0 dla Stali Rzeszów. Zwycięstwo lidera eWinner 2 ligi mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale w ostatniej akcji meczu Patryk Małecki strzałem zza pola karnego trafił w poprzeczkę. Warto dodać, że w 93. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Szymon Dowgiałło i gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę.

0-1 Krzysztof Danielewicz (9)
0-2 Piotr Głowacki (44- rzut karny)

Sokół Ostróda:
Rabin – Dowgiałło, Dzięcioł (69. Drabik), Słupski (46. Michalski), Wasiak (46. Żyznowski), Rugowski, Skórecki (76. Faltyński), Stępień (17. Montero), Dymerski, Urban, Flak

Stal Rzeszów:
Kaczorowski – Marczuk (46. Mustafaev), Góra, Oleksy, Prokić (79. Sławek), Poczobut (78. Kotwica), Wolski, Danielewicz (79. Maciejewski), Małecki, Głowacki, Snopczyński (46. Olejarka)

Wyniki meczów 6. kolejki:

Tabela 2 ligi:

W RZESZOWIE BEZ ZMIANY STAL RZESZÓW PANY!!!

~anonim 2021-08-28 17:52:46

Brawo ZKS:)))

anonim 2021-08-28 17:54:18

Wczoraj resovia była lepsza ale przegrała xd Ten portal nie jest resoviacki....

Gwardzistów 44 2021-08-28 17:57:47

Brawo Stal czekamy na awans a na Wyspiańskiego na 2 ligę. ..

Pyton 90 2021-08-28 17:59:32

Brawo Stal ... jest klasa :)

Puszkin 2021-08-28 18:03:08

Przeprasza wszystkich kibiców Stali za to że pisałem głupoty . Jesteście najlepsi.

Stary Małpiszon 2021-08-28 18:03:18

Tfu! Pluje na was stalowskie psy!

Puszkin 2021-08-28 18:04:12

I jeszcze jedno nie bijcie mnie już, proszę Was.

Stal rzeszow 2021-08-28 18:10:27

Tak ma być tylko zwycięstwo!

Do Puszkin 2021-08-28 18:10:59

Już nie będziemy bo ile się będziesz za kobietom chował:)))

Duma Rzeszowa 1944 2021-08-28 18:13:18

Brawo Stal Rzeszów. Duma Rzeszowa na tronie drugiej ligi od 1 do 34 kolejki. Ciężka praca na treningach, amibcja i charakter w każdym spotkaniu robią swoje. Nie ma żadnego przypadku w tym, że nasza drużyna jeszcze nie straciła choćby punktu. W tym zespole jest po prostu olbrzymia JAKOŚĆ i tylko osoba ślepa, albo upośledzona by tego nie zauważyła. Tak trzymać Żurawie i fruwać dalej tak pięknie w kierunki 1 ligi, gdzie nasze miejsce od przyszłego sezonu. Pora skończyć tą dziwną anomalię piłkarską w Rzeszowie i przywrócić właściwą hierachię w mieście. Jeszcze kilka miesięcy i wszystko wraca do normy. Cieszcie się KOSZErrNI 1 ligą póki jeszcze może, bo niedługo zostaną już tylko wspomnienia.

1944 2021-08-28 18:13:25

Tak się bawi stal rzeszow!! AWANS I JESZCZE RAZ AWANS

Tylko Stal* 2021-08-28 18:15:29

I Pięknie tak miało być najmniejszy wymiar !mogło być 0:6 widać w sumie chłopcy pojechali na lajcie pokopać nie było ciśnienia .Gratulacje STAL jedziemy dalej po zwycięstwo i obrany cel.Prawdziwą Pierwszą lige w Rzeszowie.

Awans 1944 2021-08-28 18:16:14

Dzisiaj Wygrał rzeszowski zks Rzeszowski zks.resovia spadek!!

CWel KoSzeRRny 2021-08-28 18:18:29

Piłkarze Sokoła chyba za dużo się naczytali Mickiewicza, a w szczególności Reduty Ordona. 6 meczy i bilans bramkowy 0-13. Rzeczywiście wygląda to tak jakby ktoś im zabronił strzelać. :D

1905 2021-08-28 18:19:40

Stal rzeszow to tylko na początku będzie grać dobrze a potem to zajie ostatnie. Ha ha ha resovia to dopiero duma.

Kibic 2021-08-28 18:21:20

Stalowcy jesteście śmieciami dobrze o tym wiecie i śmierdzi wam pod pachami

lider 2021-08-28 18:45:49

Guantanamera!!! W Rzeszowie mamy lidera!!!

Mestix 2021-08-28 19:12:29

Jest tylko jedna Duma Miasta. STAL RZESZÓW! oby tak dalej!

Ja 2021-08-28 19:54:41

Raz sierpem raz młotem w stalowska hołotę!

Zzz 2021-08-28 20:17:48

Ilu Stalowców w Ostródzie?

Kiero 2021-08-28 21:08:16

I pomyśleć że kibice stali jeszcze nie tak dawno bili trenera i zawodników a myśliwca odsyłali do Czarnych Jasło.Teraz nagle piłkarze cacy a trener najlepszy na świecie.hipokryci

Heniu 2021-08-28 21:50:51

biedaki z akplanu idą kupowac na dołową ! hahah jak to do was pasuje!

~anonim 2021-08-28 21:57:46

Myśliwiec.... Dla mnie to dziwak i nie mam zaufania do niego ,po ostatnim sezonie 6 zwycięstwo niczego nam nieda ciągle stała czujność i ostry trening po 20 zwycięstwie i dużej przewadze mogę zmienić zdanie niewykorzystane sytuacje lubią się mścić... Stała czujność i ostry trening mam wrażenie że już po 10 zwycięstwie z rzędu woda sodowa myśliwcowi uderzy do głowy

TylkoZKS 2021-08-28 22:31:27

Cel jest obrany - STAL RZESZÓW PANY!

Apklaun lgbt 2021-08-28 22:45:10

Kiedyś w Sanoku, nad wielką rzeką, czekałem na Ciebie z otwartą powieką, nie była to jednak powieka oka, była to dziura co każda foka, używa raczej tylko do sra.nia dlatego miłość ta zakazana.! Ty nie przyszedłeś ja się smuciłem, brata po szalu w tem zobaczyłem. I dziwnym trafem w mieście Sanoku, brat mój z resowii znalazł się w oku. Kręcił w kakale ruszał się żwawo, sanockie druty biły mu brawo. Na koniec wylizał też jajka me, I niechaj w Polsce dziś każdy, wie... Drzemie w nas siła, LGBT! Resowia Rzeszów - braci się nie traci

Dominik Wojtuń 2021-08-28 22:49:38

Przepraszam Stalowcy za moje śmieszki, tak naprawdę d****a nie piecze jak widzę Stał Rzeszów która rośnie w siłę. Kibicowsko nas deklasujecie, piłkarsko wyglądacie wspaniałe i 1 liga wasza. U nas burdel jaki był taki jest od 1910 roku. Powodzenia. 1 liga wasza!

Ireneusz Dziuban 1905 2021-08-28 22:53:04

Muszę przyznać że chyba buduje się wielka STAL. Szkoda że u nas tak słabo. Ale jako wieloletni kibic jestem przyzwyczajony że resowia nic nie osiąga.

Dawi Dral resowia LGBT power 2021-08-28 22:57:00

Jedna Duma miasta , jedna kur.wa w mieście jest, Dumą jest STAL RZESZÓW a resowie jeb.ał pies.

Ja 2021-08-29 00:53:58

Dlaczego każdy kibic stali jest debilem?. No chyba że jeden z nich pisze w kółko te same bzdury.
Raz sierpem raz młotem w stalowska debilną hołotę.

Yankees 2021-08-29 01:11:00

Gratulacje od Stalówki.UNITED STAL

Stal 2021-08-29 01:30:14

brawo duma Rzeszowa o to chodzi będzie awans i tak grac do końca dobra drużyna

S.RZ 2021-08-29 08:07:18

Jest ładnie ale wiadomą rzeczą mimo tego że jest wiara to Stal Rzeszów nie jest w stanie też wygrać wszystkich kolejek ale ważne by zrobić jak nawiększą różnice, bezpieczną odległość punktowową od rywali w kontekscie rewanżów nie ma sie co spinać spokojna chłodna głowa jest koncertowo ale przyjdzie mała zadyszka oby NIE.Do tego trzeba jeszcze dwóch grajków np.prawy pomocnik,napastnik lub jakiegoś obrońce w razie kontuzji.Naprzód STAL RZESZÓW tylko ZWYCIĘSTWO.

~anonim 2021-08-29 09:49:50

A Wołka nie chcecie ? W Wólce robi robotę 5 meczów 1 punkt, lada chwila będzie wolny!

Słomiany 2021-08-29 10:12:05

Podobno stal koniecznie chce sprowadzić bramkarza Ostródy - Pawła Rabina.

Dabrowskiego1905 2021-08-29 12:16:36

Fajna ta 2liga taka słaba. Ale na stał i tak za mocna. Spokojnie. Zaraz zaczna się problemy. Zresztą jak zawsze. Będzie głośno jak w tamtym sezonie. Kibice będą nic piłkarzy Małecki będzie Noo trenera A na koniec przydziecie w strachu na rynek kebaba na wynos wziasc. W Rzeszowie nic nie znaczycie. Tylko Sovia!

Kermit 2021-08-29 13:11:56

Skandal! Stal miała swojego człowieka w bramce Sokoła. Domagam się walkowera dla Sokoła!

Tylko Stal* Duma Rzeszowa 2021-08-29 13:23:01

Serce się raduje jak LIDER BIAŁO NIEBIESKA DRUŻYNA WALCZY I PUNKTUJE STAL RZESZÓW ZNACZY WIECEJ!!!!!!

Do lgbt z wietnamskiej 1944 2021-08-29 19:30:50

Siemanko lacho.ciagi

do resoraków 2021-08-29 22:38:42

Ej apKlauny! Po co strzępicie język, nie dorastacie Stali do pięt i taka prawda. Pocieszę Was. Mimo tego, że jesteście strasznymi miernotami a jedyna skuteczność gry to skuteczność kopania się po czołach. Powinniście się cieszyć nieudaczniki. Po sześciu meczach macie i tak więcej pkt. niż po całym poprzednim sezonie. Fajna ta resowia, taka nie za mocna, taka ino ino na utrzymanie.