2021-08-28 14:05:00

ŁKS Probudex Łagów nie dał szans WATKEM Koronie Rzeszów i zaaplikował jej trzy gole

Piłkarze WATKEM Korony Rzeszów doznali pierwszej porażki w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego zagrali słaby mecz i przegrali z ŁKS-em Probudex Łagów aż 0-3.

Od początku lepiej prezentował się zespół ŁKS-u Probudex Łagów, który szybko wypracował sobie przewagę i rozpoczął poszukiwania gola na 1-0. WATKEM Korona Rzeszów zaś skupiła się na defensywie. To jednak nie był dzień ekipy z Żałęża, która w 10. minucie straciła Grzegorza Opalińskiego, który został ukarany czerwoną kartką za przytrzymywanie jednego z graczy gości.

Zespół z Łagowa zaczął się rozkręcać i w 15. minucie objął prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Ozimek. ŁKS nie zamierzał się zatrzymywac i szybko rozpoczął poszukiwania gola na 2-0. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego bardzo dobrze prezentowali się w Krasnem i szybko dopięli swego, a do siatki trafił Adam Imiela.

Goście byli tego dnia lepsi, a przede wszystkim konkretniejsi, choć Korona także miała swoje okazje. ŁKS jednak dobrze prezentował się w defensywie i nie dał sobie wbić gola. Łagowianie chwilę po przerwie po raz trzeci cieszyli się z gola, a tym razem Pawła Pawlusa pokonał Piotr Cichocki. Rzeszowianie byli załamani po tym co się stało, jednak musieli wziąć się w garść jeśli nie chcieli przegrywać wyżej.

W kolejnych minutach, gospodarze skupili się na poszukiwaniach honorowego trafienia, które z pewnością dałoby nadzieję na powalczenie o chociażby punkt. ŁKS Probudex Łagów grał jednak bardzo dobrze, a przede wszystkim nie dał sobie wbić gola. Wynik nie uległ już zmianie i po końcowym gwizdku lepszy humory miał zespół z województwa świętokrzyskiego, który zgarnął bardzo cenne trzy "oczka".

0-1 Mateusz Ozimek (15)
0-2 Adam Imiela (20)
0-3 Piotr Cichocki (53)