2021-08-18 21:38:00

SPEC Stal Łańcut rozbiła na wyjeździe Orzeł Przeworsk

SPEC Stal Łańcut rozbiła na wyjeździe Orzeł Przeworsk 4-0. (fot. Agnieszka Kulka)
SPEC Stal Łańcut nie miała litości dla Orła Przeworsk. Beniminek 4 ligi podkarpackiej rozbił ekipę Pawła Załogi 4-0, a już do przerwy prowadzili trzema bramkami.

SPEC Stal Łańcut już po sześciu minutach prowadziła z Orłem Przeworsk. Gola dla ekipy gości zdobył Konrad Buć, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu to Tomaszu Walacie.

W kolejnych minutach dominowali przyjezdni i efektem tego były dwie kolejne bramki. Najpierw Roberta Kurosza pokonał Patryk Róg, a trzy minuty później bramkę dołożył Mateusz Skała i w zasadzie po czterdziestu pięciu minutach było po meczu.

W 68. minucie dzieła znieszczenia dokonał Marcin Dudek. Napastnik Stali Łańcut zdobył gola głową po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska. Tym samym ekipa Krzysztofa Koraba powetowała się porażkę w pierwszej kolejce z Izolatorem Boguchwała. Gospodarze mieli swoje szanse na gola choćby honorowego, ale byli tego dnia bardzo nieskuteczni.

0-1 Konrad Buć (6-rzut karny)
0-2 Patryk Róg (38)
0-3 Mateusz Skała (41)
0-4 Marcin Dudek (68)