2021-08-18 22:03:00

Ekoball Stal Sanok pokonała na wyjeździe Wisłok Wiśniowa

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Piłkarze Ekoball Stali Sanok odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie 2021/22. Podopieczni Piotra Kota pokonali na wyjeździe Wisłok Wiśniowa.
 
Mecz od niemal początku toczył się pod dyktando Ekoball Stali Sanok, która częściej była przy piłce oraz oddawała więcej strzałów na bramkę. Raziła jednak nieskuteczność. Wisłok Wiśniowa także miał swoje okazje, ale jednak to przyjezdni lepiej się prezentowali, którzy po pierwszej odsłonie mogli czuć spory niedosyt, bowiem bezbramkowo remisowali.
 
Po zmianie stron, sanonczanie nadal byli stroną przeważającą. Stal dopięła swego w 55. minucie, a prowadzenie jej dał Kamil Adamiak. Przyjezdni nie zatrzymywali się nadal atakowali. Pięknego gola zdobyć mógł Damian Niemczyk, jednak trafił w poprzeczkę. Więcej trafień już nie odnotowano i po końcowym gwizdku lepsze humory miał zespół z Sanoka.
 
 
0-1 Kamil Adamiak (55)
 

Wyniki meczów 2. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze (3)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.