2021-08-18 19:23:00

Wielkie emocje w Krasnem! WATKEM Korona Rzeszów zremisowała z Podhalem Nowy Targ

Po bardzo ciekawym i emocjonującym meczu WATKEM Korona Rzeszów zremisowała z Podhalem Nowy Targ 2-2. Dwukrotnie podopieczni Szymona Grabowskiego prowadzili w tym meczu.

Początek meczu pomiędzy WATKEM Koroną Rzeszów a Podhalem Nowy Targ należał do gospodarzy. Groźnym uderzeniem popisał się Mateusz Padiasek. Jednak z każdą minutą coraz większą przewagę osiągali podopieczni Szymona Grabowskiego. Zwięczeniem tych ataków była bramka po popisowej akcji Patryka Serafina, który zabawił się z obrońcami Korony.

W kolejnych minutach lepiej prezentowali się piłkarze z Podhala, ale w 41. minucie Łukasz Dudzik oddał strzał z pola karnego i upadł na murawę. Sędzia dopatrzył się przewinienia i odgwizał bardzo wątpliwy rzut karny. "Jedenastkę" na gola zamienił Mateusz Jędryas. Końcowe minuty pierwszej połowy należały do piłkarzy Grzegorza Opalińskiego, kórzy poczuli "wiatr w żaglach". Jednak wynik meczu przed przerwą już się nie zmienił.

Dwanaście minut po zmianie stron zakotłowało się w polu karnym gospodarzy. Piłka została wycofana na siódmy metr, a tam do piłki dopadł Patryk Kapuściński. Obrońca gości nie dał szans stojącemu w bramce ekipy z Zalęża, Pawłowi Pawlusowi. Ekipa Grabowskiego ponownie wyszła na prowadzenie.

W kolejnych minutach byliśmy świadkami dobrego, piłkarskiego meczu. Obie ekipy miały swoje szanse, aż w końcu w 68. minucie jeden z obrońców Podhala dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym. Tym razem nie było wątpliwości, że Koronie należał się rzut karny. Do piłki podszedł Paweł Piątek i ponownie na Stadionie w Krasnem był remis.

Siedem minut później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Patryk Kapuściński i goście musieli kończyć mecz w dziesiątkę. Ostatnie minuty meczu pomiędzy WATKEM Koroną Rzeszów a Podhalem Nowy Targ dostarczyła kibicom sporych emocji, ale ostatcznie spotkanie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów.

0-1 Patryk Serafin (22)
1-1 Mateusz Jędryas (41 - rzut karny)
1-2 Patryk Kapuściński (57)
2-2 Paweł Piątek (68 - rzut karny)