2021-08-18 18:56:00

Karpaty Krosno zremisowały z KS Wiązownica

Karpaty Krosno zremisowały z KS Wiązownica 1-1. (fot. Konrad Kwolek)
W meczu faworytów 4 ligi podkarpackiej padł remis. Karpaty Krosno podzieliły się punktami z KS Wiązownica.

Początek meczu pomiędzy Karpatami Krosno a KS Wiązownica był bardzo wyrównany. Jednak dłużej przy piłce utrzymywali się podpieczni Marcina Laski. W 29. minucie meczu fatalny błąd popełnił Kornel Kordas, który podał wprost pod nogi jednego z zawodników Karpat, który natychmiast wrzucił piłkę do Tomasza Płonki za plecy obrońców. 35-letni napastnik znalazł się w sytuacji sam na sam, a następnie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Takim rezulatatem zakończyła się pierwsza część gry. W końcowych fragmentach gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie, ale nie udało im się pokonać golkipera KS-u.

Natomiast goście wyrównali dwie minuty po przerwie. Gola dla KS-u Wiązownica zdobył Kacper Rop. Tym samym na tablicy wyników było 1-1. W drugiej części gry lepiej prezentowali się piłkarze z Wiązownicy, ale bardzo dobrze dysponowany był tego dnia Mateusz Krawczyk stojący między słupkami "Biało-niebieskich". Karpaty Krosno miały w 93. minucie piłkę meczową na wagę trzech "oczek". Grzegorz Gawle był bliski przelobowania Arkadiusza Cynara, ale golkiper gości nie dał się zaskoczyć. Tym samym w meczu faworytów 4 ligi podkarpackiej doszło do podziału punktów.

1-0 Tomasz Płonka (29)
1-1 Kacper Rop (47)