2021-08-18 22:36:00

JKS Jarosław odwrócił losy meczu z Izolatorem Boguchwała i zainkasował komplet "oczek"

Dobre humory po środowym meczu mają piłkarze JKS-u Jarosław. Podopieczni Arkadiusza Barana pokonali u siebie ekipę Izolatora Boguchwała.

Środowa potyczka zapowiadała się bardzo ciekawie, bowiem mierzyły się drużyny, które będą chciały powalczyć o coś więcej niż ligowy byt. Samo spotkanie natomiast było wyrównane, a okazję miał zarówno JKS Jarosław jak i Izolator Boguchwała. Z czasem to jednak "Izolacja" podkręciła tempo i w 20. minucie objęła prowadzenie, a bramkę zdobył Michał Daniel.

Jarosławianie ani myśleli tak tego zostawiać i szybko ruszyli do odrabiania strat. "Biało-zieloni" natomiast cały czas starali się robić swoje, choć JKS także miał swoje okazje. Ekipa dowodzona przez Arkadiusza Barana w końcówce pierwszej odsłony stanęła przed szansą wyrównania, bowiem otrzymała rzut karny. Tego na gola pewnym strzałem zamienił Sebastian Pawlak.

Sytuacja ta dodała skrzydeł miejscowym, którzy po zmianie stron rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. Jarosławianie wyglądali bardzo dobrze, jednak nie mieli łatwo z "Izolacją". JKS w końcu jednak dopiął swego i od 56. minuty prowadził 2-1, a samobójcze trafienie zaliczył Michał Bogacz. Izolator był w tym momencie bardzo zdenerwowany, ale do końca miał jeszcze trochę czasu.

Zespół z Boguchwały dwoił się i troił na boisku w Jarosławiu, jednak gospodarze szanowali prowadzenie i skutecznie odpierali ataki "biało-zielonych". Podopieczni Bartosza Zołotara nie dawali za wygraną, jednak ostatecznie nie udało im się doprowadzić do wyrównania i po końcowym gwizdku to JKS miał zdecydowanie lepsze nastroje.

0-1 Michał Daniel (20)
1-1 Sebastian Pawlak (43-rzut karny)
2-1 Michał Bogacz (56-samobójcza)