2021-08-19 10:01:00

Polonia Przemyśl uniknęła kompromitacji i jest na szczycie tabeli. Ograli Czarnych Trześń

Polonia Przemyśl pokonała zasłużenie Czarnych Trześń 2-1. Goście do 65. minuty prowadzili i mogli sprawić ogromną niespodziankę, ale jednak trzy "oczka" zostały w Przemyślu.

W pierwszej połowie starcia pomiędzy Polonią Przemyśl a Czarnymi Trześń działo się nie wiele. Gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce, ale nic z tego nie wynikało. Natomiast osiem minut po przerwie gola dla przyjezdnych zdobył Marek Wójciak

Po tym trafieniu podopieczi Piotra Ciska podkręcili tempo rozgrywania akcji. W 65. minucie gola na 1-1 zdobył Mateusz Wanat, a jedenaście minut przed końcem spotkania bramkę strzelił Krystian Kazek. Tym samym Polonia uniknęła kompromitacji. Popularna "Barcelonka" jest na czele tabeli 4 ligi podkarpackiej wspólnie z Piastem Tuczempy.

0-1 Marek Wójciak (53)
1-1 Mateusz Wanat (65)
2-1 Krystian Kazek (79)