2021-08-19 18:40:00

Roland Thomas po zwycięstwie z Wisłą Sandomierz: Chciałbym podziękować naszym kibicom, za ogromne wsparcie które nam dali

fot. Stal Stalowa Wola PSA
fot. Stal Stalowa Wola PSA
Stal Stalowa Wola w środowy wieczór zgodnie z planem pokonała Wisłę Sandomierz. Zwycięstwo jednak łatwo nie przyszło, a zespół "niebiesko-biało-czerwonych" przy Hutniczej 10A pokazał charakter. Sprawdźcie jak to spotkanie ocenił Roland Thomas.
 
-Przede wszystkim, w pierwszej kolejności, bardzo chciałbym podziękować piłkarzom, bo to był bardzo trudny mecz dla nas. Szybko zdobyta bramka w pierwszej połowie, później przez dłuższy moment nie mogliśmy mimo sytuacji doprowadzić do strzelenia drugiej bramki - powiedział Roland Thomas po meczu z Wisłą Sandomierz.
 
-Później w drugiej półowie, zespół przyjezdny z Sandomierza zdobył bramkę wyrównującą i tutaj jest właśnie bardzo duże podziękowanie dla zespołu, ze względu na to że nie pękli, za to że pokazali charakter i doprowadzili do tego, że wszyscy cieszymy się z trzech punktów - dodał opiekun Stali Stalowa Wola.
 
-Bardzo chciałbym też podziękować naszym kibicom, za ogromne wsparcie które nam dali. Ja to wsparcie czułem z ławki i piłkarze też to wsparcie czuli. Bardzo im za to dziękuję i mam nadzieję, że będą dalej tak nas wspierali jak nas wspierają - mówił szkoleniowiec "Stalówki".
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji prasowej dostępny jest poniżej.
 
 

Wyniki meczów 3. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze (9)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.