https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-07-16 20:02:20

Sparingi podkarpackich drużyn: Od Ekstraklasy do 4 ligi (lato 2021)

fot. Robert Skalski
fot. Robert Skalski
Plany sparingowe podkarpackich drużyn i ich rywali na letni okres przygotowawczy. Od Ekstraklasy do 4 ligi (lato 2021).

PKO Ekstraklasa

PGE FKS Stal Mielec

Fortuna 1 liga

Apklan Resovia

2 liga

Garbarnia Kraków

10 lipca - Wisłoka Dębica 1-1
14 lipca - GKS Tychy 1-2
17 lipca - Podhale Nowy Targ 2-2
24 lipca - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Hutnik Kraków

10 lipca - Podhale Nowy Targ 3-2
14 lipca - Widzew Łódź 1-4
17 lipca - Resovia 1-2
24 lipca - Polonia Bytom

Motor Lublin

11 lipca - Siarka Tarnobrzeg 2-0
14 lipca - Polonia Środa Wielkopolska 1-0
17 lipca - Radomiak Radom 2-1
24 lipca - Legia II Warszawa
24 lipca - Górnik Łęczna

Stal Rzeszów

24 lipca - przeciwnik do potwierdzenia)
31 lipca/1 sierpnia - Wólczanka Wólka Pełkińska

Wisła Puławy

10 lipca - Pogoń Siedlce 4-0
14 lipca - Podlasie Biała Podlaska 4-2
24 lipca - Powiślak Końskowola
24 lipca - Polonia Warszawa
 

3 liga gr. IV

Avia Świdnik

10 lipca - Polonia Warszawa 3-2
17 lipca - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
21 lipca - Chełmianka Chełm
24 lipca - Świdniczanka Świdnik
28 lipca - Podlasie Biała Podlaska
31 lipca - Legionovia Legionowo

Chełmianka Chełm

*niepełny
 
17 lipca - Lublinianka Lublin 3-1
17 lipca - Motor II Lublin 4-1
21 lipca - Avia Świdnik
31 lipca - Tomasovia Tomaszów Lubelski

Cracovia II Kraków

10 lipca - Jutrzenka Giebułtów 4-1
17 lipca - Dalin Myślenice
24 lipca - Wisłoka Dębica
31 lipca - RPA U-23

Czarni Połaniec

20 lipca - Puszcza Niepołomice 1-1
21 lipca - Legion Pilzno
24 lipca - Stal II Mielec
31 lipca - Wisła Sandomierz

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

*niepełny
 
8 lipca - ŁKS Probudex Łagów 1-0
16 lipca - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-3
17 lipca - Wisła Sandomierz 1-0

ŁKS Probudex Łagów

8 lipca - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1
13 lipca - Zagłębie Sosnowiec 1-4
17 lipca - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 7-1
21 lipca - Korona II Kielce
21 lipca - Wieczysta Kraków
24 lipca - Wisła II Płock
28 lipca - Wiślanie Jaśkowice
31 lipca - Polonia Warszawa

Orlęta Radzyń Podlaski

???

Podhale Nowy Targ

*niepełny
 
10 lipca - Hutnik Kraków 2-3
17 lipca - Garbarnia Kraków 2-2

Podlasie Biała Podlaska

*niepełny
 
14 lipca - Wisła Puławy 2-4
28 lipca - Avia Świdnik

Siarka Tarnobrzeg

3 lipca - Ekoball Stal Sanok 2-0
21 lipca - Orlicz Suchedniów
24 lipca - Stal Rzeszów
31 lipca - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola

21 lipca - Sokół Nisko
21 lipca - Sokół Kamień
24 lipca - Wólczanka Wólka Pełkińska
31 lipca - Texom Sokół Sieniawa 

Texom Sokół Sieniawa

14 lipca - GKS Majdan Sieniawski 13-0
24 lipca - Głogovia Głogów Małopolski
24 lipca - Sokół Kolbuszowa Dolna 
31 lipca - Stal Stalowa Wola

Tomasovia Tomaszów Lubelski

14 lipca - Hetman Zamość 3-0
17 lipca - Avia Świdnik 1-1
21 lipca - KS Wiązownica
24 lipca - WATKEM Korona Rzeszów
31 lipca - Chełmianka Chełm

Unia Tarnów

*niepełny
 
24 lipca - Izolator Boguchwała
31 lipca - Wisłoka Dębica

WATKEM Korona Rzeszów

10 lipca - Sokół Kolbuszowa Dolna 3-2
21 lipca - Apklan Resovia
24 lipca - Tomasovia Tomaszów Lubelski
31 lipca - Polonia Przemyśl

Wisła Sandomierz

17 lipca - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1
21 lipca - GKS Nowiny
24 lipca - Korona II Kielce
31 lipca - Czarni Połaniec

Wisłoka Dębica

10 lipca - Garbarnia Kraków 1-1
10 lipca - Turośnianka Turośń Kościelna 8-0
14 lipca - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 3-0
16 lipca - Korona II Kielce 1-2
24 lipca - Cracovia II
31 lipca - Unia Tarnów

Wólczanka Wólka Pełkińska

24 lipca - Stal Stalowa Wola
28 lipca - Głogovia Głogów Małopolski
31 lipca - Stal Rzeszów
 

4 liga podkarpacka

Arłamów Ustrzyki Dolne

24 lipca - Resovia II
30 lipca - Orzeł Przeworsk

Błękitni Ropczyce

23 lipca - Karpaty Krosno
27 lipca - Wolania Wola Rzędzińska
31 lipca - Wisłok Wiśniowa
4 sierpnia - Wisłok Strzyżów
7 sierpnia - Chemik Pustków
11 sierpnia - Pogórze Wielopole Skrzyńskie

Czarni Trześń

???

Ekoball Stal Sanok

3 lipca - Siarka Tarnobrzeg 0-2
17 lipca - MSK Tesla Stropkov odwołany
24 lipca - JKS Jarosław
27 lipca - Przełom Besko 
31 lipca - Izolator Boguchwała
8 sierpnia - Czarni Jasło

Głogovia Głogów Małopolski

21 lipca - Wisłok Wiśniowa
28 lipca  - Wólczanka Wólka Pełkińska
31 lipca - Stal II Mielec
6 sierpnia - Pogoń Leżajsk

Igloopol Dębica

14 lipca - Wisłok Wiśniowa 3-6
17 lipca - Gryf Gmina Zamość 2-0
21 lipca - Izolator Boguchwała
24 lipca - Wolania Wola Rzędzińska
31 lipca - Tarnovia Tarnów
7 sierpnia - rywal do ustalenia

Izolator Boguchwała

21 lipca - Igloopol Dębica
24 lipca - Unia Tarnów
28 lipca - Wisłok Wiśniowa
31 lipca - Ekoball Stal Sanok
7 sierpnia - Resovia II

JKS Jarosław

23 lipca - Ekoball Stal Sanok
30 lipca - Piast Tuczempy
7 sierpnia - KS Wiązownica

Karpaty Krosno

21 lipca - Poprad Muszyna
23 lipca - Błękitni Ropczyce
28 lipca - Sokół Kolbuszowa Dolna
31 lipca - KS Wiązownica
4 sierpnia - Tarnovia Tarnów
7 sierpnia - Okocimski Brzesko

KS Wiązownica

21 lipca - Tomasovia Tomaszów Lubelski
23 lipca - Orzeł Przeworsk
31 lipca - Karpaty Krosno
7 sierpnia - JKS Jarosław

Legion Pilzno

24 lipca - Stal Rzeszów U-19
28 lipca - Wisan Skopanie
7 sierpnia - Wisłoka II Dębica

MKS Kańczuga

24 lipca - Polonia Przemyśl
28 lipca - Łada Biłgoraj
31 lipca - Grom Różaniec
7 sierpnia - Włókniarz Rakszawa

Orzeł Przeworsk

16 lipca - Huragan Gniewczyna odwołany
23 lipca - KS Wiązownica
30 lipca - Arłamów Ustrzyki Dolne
6 sierpnia - Granica Stubno

Piast Tuczempy

24 lipca - KS Szówsko
27 lipca - LKS Skołoszów
30 lipca - JKS Jarosław
4 sierpnia - Leśna Wólka Podleśna
7 sierpnia - SPEC Stal Łańcut

Polonia Przemyśl

24 lipca - MKS Kańczuga
31 lipca - WATKEM Korona Rzeszów
7 sierpnia - MKS Radymno

Sokół Kamień

21 lipca - Stal Stalowa Wola
23 lipca - Victoria Czermin
31 lipca - Stal Gorzyce
4 sierpnia - Sokół Kolbuszowa Dolna
7 lipca - Sokół Sokołów Małopolski

Sokół Kolbuszowa Dolna

21 lipca - Stal II Mielec
24 lipca - Sokół Sieniawa
28 lipca - Karpaty Krosno
31 lipca - Stal Łańcut
4 sierpnia - Czarni Połaniec
7 sierpnia - Victoria Czermin

SPEC Stal Łańcut

24 lipca - Gryf Gmina Zamość
30 lipca -  Sokół Kolbuszowa Dolna
6 sierpnia - Piast Tuczempy

Stal II Mielec

21 lipca - Sokół Kolbuszowa Dolna
24 lipca - Czarni Połaniec
31 lipca - Głogovia Głogów Małopolski
7 sierpnia - Klimontowianka Klimontów

Wisłok Wiśniowa 

14 lipca - Igloopol Dębica 6-3
21 lipca - Głogovia Głogów Małopolski
24 lipca - Start Rymanów
28 lipca - Izolator Boguchwała
31 lipca - Błękitni Ropczyce
7 sierpnia - Strug Tyczyn

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Fan 2021-07-16 21:52:42 2 0

16.07
Sokół Kamień 2-2 Sokół Nisko

skautos 2021-07-17 13:26:44 1 0

Błękitni Ropczyce - KS Legion Pilzno 0 - 1

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij