2021-07-11 14:33:00

Sparing: Arłamów Ustrzyki Dolne - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-8

Arłamów Ustrzyki Dolne przygotowuje się do sezonu 2021/22 w 4 lidze podkarpackiej. Beniaminek tejże klasy rozgrywkowej, w niedzielę zmierzył się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie miał litości dla Arłamowa Ustrzyki Dolne, a strzelanie dla beniaminka PKO Ekstraklasy już w 1. minucie rozpoczął Ernest Terpiłowski. 180 sekund później było już 2-0 dla popularnych "Słoni", a tym razem do siatki trafił Wiktor Biedrzycki. Wyżej notowany rywal nie zatrzymywał się, a kolejne gole były kwestią czasu.

Zespół dowodzony przez Mariusza Lewandowskiego, w pierwszej połowie jeszcze dwukrotnie pokonywał bramkarza beniaminka 4 ligi podkarpackiej, a autorem bramek był Patryk Czarnowski. Ekipa z Niecieczy po zmianie stron nie zatrzymywała się i cały czas dominowała. Bruk-Bet Termalica w 58. minucie wygrywał już 5-0, a z gola cieszył się Daniel Pietraszkiewicz.

Arłamów Ustrzyk Dolne także miał swoje okazje i w 62. minucie było 5-1, a na listę strzelców wpisał się Radosław Macnar. To widoczne podrażniło popularne "Słonie", które jeszcze trzy razy trafiały do siatki. Dwukrotnie z gola cieszył się Daniel Pietraszkiewicz, a ponadto bramkę zdobył Sebastian Bonecki, który pewnie egzekwował "jedenastkę".

Arłamów Ustrzyki Dolne - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-8 (0-4)

0-1 Ernest Terpiłowski (1)
0-2 Wiktor Biedrzycki (4)
0-3 Patryk Czarnowski (26)
0-4 Patryk Czarnowski (38)
0-5 Daniel Pietraszkiewicz (58)
1-5 Radosław Macnar (62)
1-6 Sebastian Bonecki (75-rzut karny)