https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-07-10 20:27:00

Kapitalny mecz w Strzyżowie! Aramix Niebylec utrzymał się w Klasie O, dzięki trafieniu w ostatniej akcji meczu!

fot. Podkarpacka Piłka Nożna
fot. Podkarpacka Piłka Nożna
To będzie długa noc dla wszystkich sympatyków piłki nożnej w Niebylcu. Ekipa Łukasza Telesza rzutem na taśmę utrzymała się w Okręgówce, dzięki niesamowitemu trafieniu Mateusza Babiarza w ostatniej akcji meczu, dającego "zwycięski" remis z TG Sokołem Sokołów Małopolski.
 
Początek meczu był zupełnie nieudany dla zawodników Aramixu Niebylec, bo już w 6. minucie wynik otworzył Sokół Sokołów Małopolski. Spotkanie wyjątkowo rozgrywane było na stadionie w Strzyżowie, stąd ciężko mówić o atutcie własnego boiska w przypadku ekipy z Niebylca.
 
Murawa rywala zza miedzy jednak sprzyjała gospodarzom i zaledwie kilkadziesiąt sekund później gapiostwo obrony gości wykorzystał Artur Róg. W pierwszej połowie GKS mógł wyjść na prowadzenie, ale w kontrowersyjnej sytuacji sędzia nie wskazał na wapno.
 
Po zmianie stron prym wiodła walcząca o ligowy byt drużyna, jednak notorycznie obiła metalowe elementy bramki. Niewykorzystane okazje w końcu się zemściły i w doliczonym czasie gry Sokołów wyszedł na prowadzenie.
 
Wszystkim na stadionie wydawało się, że będzie to "Last Dance" Aramixu w Okręgówce, aż tu nagle fenomalnym uderzeniem z 40. metrów w samo okienko popisał się Mateusz Babiarz. Młody zawodnik gospodarzy zdobył zapewne jedną z najważniejszych bramek w klubowej historii i tym samym zapewnił jej przepustkę do gry w lidze w przyszłym sezonie. 
 
 
Bramki dla Aramixu: Artur Róg (7), Mateusz Babiarz (90)
 

Wyniki meczów 38. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

Michał Nieroda 2021-07-10 22:20:53 1 1

Jak ktoś chce sex to pisac do mnie na priv na fb

LGBT RESOVIA RZESZÓW 2021-07-11 01:39:57 2 2

Ja od seksu mam swojego chłopaka - kibola resovii ;)

Kibic 2021-07-11 10:25:57 3 0

Gratulacje dla chłopaków to duży sukces dla tego klubu. Dramatem tego klubu jest brak wsparcia z prawdziwego zdarzenia władz gminy którzy piłkę nożną w tej miejscowości traktują jak zlo konieczne i najgorsze jest to że nic w tej kwestii się nie zmieni. Życzę powodzenia w następnym sezonie

Gorzała 2021-07-11 13:37:28 2 0

Mój syn trenuje w w tym klubie.Warunki które mają to jest dramat.Dlatego proszę się obudzić władzom.W innym przypadku są takie programy telewizyjne które naświetlą ten problem

Były zawodnik 2021-07-11 14:48:06 3 0

Tak zawsze było niestety w Niebylcu że nikt nigdy z władz poważnie nie traktował i nie traktuje tego klubu. Kilku zapaleńców w dobrym tego słowa znaczeniu straja się organizacyjnie ogarnac ten klub. Władze nie zdają sobie sprawy że to co robią Ci ludzie przez swoją społeczna pracę jest nie do ocenienia. Widzę tu głębszy problem. Jako były zawodnik i osoba która już od 13 lat nie jest w żadnym stopniu związana z klubem widze że w tej miejscowości nic się nie zmieniło i co gorsze nic się nie zmieni. Smuci mnie to lecz ja nie mam na to wpływu. Tutaj musi pojawić się nowa warta nowi mlodzi ludzie którzy będą odpowiadać za społeczność lokalna. Wtedy wraz z osobami którzy próbują zarządzać tym klubem może uda się to wszystko uporządkować tak jak to wygląda w innych gminach. Niebylec nigdy nie stawiał na piłkę nożną zawsze dawał ochłapy i sobie radźcie a środki które przeznaczał naprawdę były śmieszne. Dlatego z tej perspektywy naprawdę trzeba docenić ten sukces tak sukces utrzymania zespołu w okręgówce. Szczere gratulacje dla zawodników trenerów osób zarządzających z klubem. Kibicuje i życzę jak najlepiej

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij