https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-30 14:44:00

sparing: PGE FKS Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 4-1

fot. Stal Mielec
fot. Stal Mielec
PGE FKS Stal Mielec pokonała Puszczę Niepołomice 4-1 w sparingu rozegranym na obiektach w Mielcu. Włodzimierz Gąsior testował kilku zawodników w tym meczu.
 
Puszcza Niepołomice już po pięciu minutach objęła prowadzenie w meczu z PGE FKS Stalą Mielec. Gola dla ekipy prowadzonej przez Tomasza Tułacza zdobył jeden z zawodników testowanych. W 38. minucie do wyrównania doprowadził Bożidar Czorbadżijski, który zdobył bramkę głową po rzucie rożnym.
 
W drugiej połowie zdecydowanie lepsza była ekipa Włodzimierza Gąsiora, która zdobyła trzy bramki. Ich autorami byli Maciej Jankowski, Eryk Galara oraz Grzegorz Tomasiewicz. Ten ostatni pewnie wykorzystał "jedenastkę" w doliczonym czasie gry.
 
W Stali Mielec zagrali w tym meczu Eryk Galara z Wólczanki Wólka Pełkińska, Wiktor Kłos ze Stali Rzeszów. Ponadto zagrali zawodnicy, który byli wypożyczeni na rundę wiosenną do innych klubów m.in. Kamil Duszkiewicz z Sokoła Kolbuszowa Dolna, Mateusz Chmielowiec z Wisły Sandomierz oraz Adrian Soboń z Wółczanki. 
 
W ekipie "Biało-niebieskich" zabrakło Macieja DomańskiegoKamila Kościelnego i Krystiana Getingera. Wszyscy trzej  uczestniczyli w podpisaniu umowy z PGE, które miało miejsce w Warszawie.
 
Natomiast w drużynie z Niepołomic w tym meczu wystąpił m.n. Szymon Dziadosz z Karpat Krosno.

PGE FKS Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 4-1 (1-1)

0-1 ?
1-1 Bożidar Czorbadżijski (38)
2-1 Maciej Jankowski (52)
3-1 Eryk Galara (56)
4-1 Grzegorz Tomasiewicz (90+2)

PGE FKS Stal Mielec:
(I połowa) Rafał Strączek - Adam Kramarz, Marcin Flis, Bożidar Czorbadżijski, Michael Wyparło, Wiktor Kłos, Mateusz Matras, Mateusz Mak, Łukasz Zjawiński, Aleksandyr Kolew, Marcin Budziński.
 
(II połowa) Michał Gliwa - Łukasz Seweryn, Filip Bakowski, Mateusz Żyro, Jonathan de Amo, Albin Granlund, Maciej Urbańczyk, Grzegorz Tomasiewicz, Eryk Galara, Maciej Jankowski, Kacper Sadłocha. W II połowie grali także: Kamil Duszkiewicz, Mateusz Chmielowiec, Adrian Soboń.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

!!! 2021-06-30 17:09:13 1 0

Czemu grali zawodnicy srali??? brawo za wygraną

!!! 2021-06-30 17:12:48 1 3

Ale gdy będą tacy testowani to powrót do 4 ligi

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij