https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-30 17:19:00

Magdalena Jurczyk nową środkową Developresu SkyRes Rzeszów!

Magdalena Jurczyk będzie grać w Developresie SkyRes Rzeszów! (fot. Joker Świecie)
Magdalena Jurczyk będzie grać w Developresie SkyRes Rzeszów! (fot. Joker Świecie)
Magdalena Jurczyk została oficjalnie nową zawodniczką Developresu SkyRes Rzeszów. 25-letnia środkowa przeniosła się do stolicy Podkarpacia z Jokera Świecie.
 
Developres SkyRes Rzeszów pozyskał Magdalenę Jurczyk z Jokera Świecie. O tym, że 25-latka trafi do ekipy "Rysic" pisaliśmy już pod koniec kwietnia (więcej tutaj: Magdalena Jurczyk trafi do Developresu SkyRes Rzeszów. "Marzę o medalu").
 
- Środkowa bloku pochodzi z małej miejscowości Cergowa w woj. podkarpackim. Pierwsze kroki siatkarskie stawiała w Szkole Podstawowej w Dukli, a później trafiła do trzecioligowego UKS Dębowiec. Od 2014 roku Magdalena Jurczyk grała na zapleczu ekstraligi reprezentując barwy Karpat Krosno (trzy lata), Wisły Warszawa, Jedynki Tarnów i Energetyka Poznań. Popularna „Jura” do najwyższej klasy rozgrywkowej mogła już trafić kilka lat wcześniej, ale wówczas zdecydowała się dokończyć studia w Krośnie. W zeszłym roku przyjęła ofertę Jokera i razem z nim zadebiutowała w Tauron Lidze - czytamy na stronie Developresu.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij