https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-30 17:41:00

Znany jest terminarz eWinner 2 ligi na sezon 2021/22! Z kim Stal Rzeszów zagra w pierwszej kolejce?

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz eWinner 2 ligi na sezon 2021/22. Stal Rzeszów sezon rozpocznie u siebie, a na Hetmańską 69 przyjedzie Garbarnia Kraków.

 Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot  

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz eWinner 2 ligi na sezon 2021/22. Pierwsza kolejka nowej kampani została zaplanowana na weekend 31 lipca-1 sierpnia. Stal Rzeszów zacznie u siebie, a na Hetmańską 69 przyjedzie Garbarnia Kraków. Będzie to rewanż za mecz w Stalowej Woli, rozegrany wówczas 12 maja i zakończony wygraną "Brązowych" 1-0.
 
Co jeszcze nas czeka w 1. kolejce? Nudy z pewnością nie powinno być przy Cichej 6, gdzie Ruch Chorzów zagra z Pogonią Siedlce. Sezon udanie będzie również chciała zacząć Radunia Stężyca, która na początek zmierzy się z rezerwami Lecha Poznań. Wisła Puławy również kampanię 2021/22 zainaguruje na własnym stadionie, a jej rywalem będzie GKS Bełchatów
 
Kiedy zaś ekipa Daniela Myśliwca po raz pierwszy w sezonie ruszy w delegację? Już w 2. kolejce, a jej rywalem będzie Pogoń Grodzisk Mazowiecki, beniaminek eWinner 2 ligi. Stal rundę jesienną zakończy wyjazdowym meczem z Chojniczanką Chojnice, który zostanie rozegrany w ramach 20. serii gier, a ta jest zaplanowała na 4-5 grudnia.
 
Pełny terminarz eWinner 2 ligi prezentujemy poniżej.
 
Kolejka 1 - 31 lipca-1 sierpnia
 
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
 
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Radunia Stężyca - Lech II Poznań
Wisła Puławy - GKS Bełchatów
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków
 
Kolejka 2 - 7-8 sierpnia
 
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław
Motor Lublin - Ruch Chorzów
GKS Bełchatów - Znicz Pruszków
Lech II Poznań - Wisła Puławy
Garbarnia Kraków - Radunia Stężyca
 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Stal Rzeszów
Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda
KKS 1925 Kalisz - Wigry Suwałki
 
Kolejka 3 - 14-15 sierpnia
 
Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda - KKS 1925 Kalisz
 
Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Lech II Poznań
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
Śląsk II Wrocław - Motor Lublin
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce
 
Kolejka 4 - 18 sierpnia
 
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Hutnik Kraków
GKS Bełchatów - Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań - Ruch Chorzów
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice - Radunia Stężyca
 
KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszów
Wigry Suwałki - Sokół Ostróda
 
Kolejka 5 - 21-22 sierpnia
 
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
 
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
Radunia Stężyca - KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ruch Chorzów - Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań
Hutnik Kraków - GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
 
Kolejka 6 - 28-29 sierpnia
 
Olimpia Elbląg - Motor Lublin
GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce
Lech II Poznań - Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ruch Chorzów
Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz - Wisła Puławy
Wigry Suwałki - Radunia Stężyca
 
Sokół Ostróda - Stal Rzeszów
 
Kolejka 7 - 4-5 września
 
 
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca - Sokół Ostróda
Wisła Puławy - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz
Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań
Motor Lublin - GKS Bełchatów
 
Kolejka 8 - 11-12 września
 
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów
Lech II Poznań - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław
KKS 1925 Kalisz - Ruch Chorzów
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
Sokół Ostróda - Wisła Puławy
 
Stal Rzeszów - Radunia Stężyca
 
Kolejka 9 - 18-19 września
 
Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg
 
Wisła Puławy - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - Sokół Ostróda
Ruch Chorzów - Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław - KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Motor Lublin - Garbarnia Kraków
GKS Bełchatów - Lech II Poznań
 
Kolejka 10 - 25-26 września
 
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków
Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda - Ruch Chorzów
 
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Radunia Stężyca - Wisła Puławy
 
Kolejka 11 - 2-3 października
 
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Radunia Stężyca
 
Ruch Chorzów - Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda
Hutnik Kraków - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice
GKS Bełchatów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków
 
Kolejka 12 - 9-10 października
 
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice - GKS Bełchatów
KKS 1925 Kalisz - Motor Lublin
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda - Hutnik Kraków
 
Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca - Ruch Chorzów
Wisła Puławy - Znicz Pruszków
 
Kolejka 13 - 16-17 października
 
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
Ruch Chorzów - Wisła Puławy
Śląsk II Wrocław - Radunia Stężyca
 
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda
Motor Lublin - Wigry Suwałki
GKS Bełchatów - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
 
Kolejka 14 - 23-24 października
 
Olimpia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
Wigry Suwałki - GKS Bełchatów
Sokół Ostróda - Motor Lublin
 
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca - Hutnik Kraków
Wisła Puławy - Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków - Ruch Chorzów
 
Kolejka 15 - 30-31 października
 
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków
Hutnik Kraków - Wisła Puławy
Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca
 
Motor Lublin - Stal Rzeszów
GKS Bełchatów - Sokół Ostróda
Lech II Poznań - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chojniczanka Chojnice
 
Kolejka 16 - 6-7 listopada
 
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda - Lech II Poznań
 
Stal Rzeszów - GKS Bełchatów
Radunia Stężyca - Motor Lublin
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Hutnik Kraków
Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław
 
Kolejka 17 - 13-14 listopada
 
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków - Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Wisła Puławy
GKS Bełchatów - Radunia Stężyca
 
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
 
Kolejka 18 - 20-21 listopada
 
Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Ostróda
 
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Lech II Poznań - Radunia Stężyca
GKS Bełchatów - Wisła Puławy
Motor Lublin - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław
 
Kolejka 19 - 27-28 listopada
 
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów - Motor Lublin
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
Wisła Puławy - Lech II Poznań
Radunia Stężyca - Garbarnia Kraków
 
Stal Rzeszów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki - KKS 1925 Kalisz
 
Kolejka 20 - 4-5 grudnia
 
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
KKS 1925 Kalisz - Sokół Ostróda
 
Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radunia Stężyca
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków
 
Kolejka 21 - 26-27 lutego
 
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Śląsk II Wrocław - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Lech II Poznań
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Wisła Puławy - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice
 
Stal Rzeszów - KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda - Wigry Suwałki
 
Kolejka 22 - 5-6 marca
 
Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda
 
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca
Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Ruch Chorzów
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
GKS Bełchatów - Hutnik Kraków
Motor Lublin - Pogoń Siedlce
 
Kolejka 23 - 12-13 marca
 
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów
Hutnik Kraków - Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków
Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy - KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca - Wigry Suwałki
 
Stal Rzeszów - Sokół Ostróda
 
Kolejka 24 - 19-20 marca
 
 
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Sokół Ostróda - Radunia Stężyca
Wigry Suwałki - Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów - Motor Lublin
 
Kolejka 25 - 26-27 marca
 
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg
Motor Lublin - Lech II Poznań
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów - KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Wisła Puławy - Sokół Ostróda
Radunia Stężyca - Stal Rzeszów
 
Kolejka 26 - 2-3 kwietnia
 
Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca
Stal Rzeszów - Wisła Puławy
Sokół Ostróda - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Ruch Chorzów
KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Lech II Poznań - GKS Bełchatów
 
Kolejka 27 - 9-10 kwietnia
 
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków - KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki
Ruch Chorzów - Sokół Ostróda
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Wisła Puławy - Radunia Stężyca
 
Kolejka 28 - 16 kwietnia
 
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
Radunia Stężyca - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Ruch Chorzów
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki - Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań
 
Kolejka 29 - 23-24 kwietnia
 
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
Hutnik Kraków - Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów
Ruch Chorzów - Radunia Stężyca
Znicz Pruszków - Wisła Puławy
 
Kolejka 30 - 27 kwietnia
 
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Wisła Puławy - Ruch Chorzów
Radunia Stężyca - Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów - Hutnik Kraków
Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki - Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz - GKS Bełchatów
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Garbarnia Kraków
 
Kolejka 31 - 30 kwietnia-1 maja
 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
GKS Bełchatów - Wigry Suwałki
Motor Lublin - Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Hutnik Kraków - Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław - Wisła Puławy
Ruch Chorzów - Znicz Pruszków
 
Kolejka 32 - 7-8 maja
 
Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy - Hutnik Kraków
Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Sokół Ostróda - GKS Bełchatów
Wigry Suwałki - Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
 
Kolejka 33 - 14-15 maja
 
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
Lech II Poznań - Sokół Ostróda
GKS Bełchatów - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów
 
Kolejka 34 - 21-22 maja
 
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów - Hutnik Kraków
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Wisła Puławy - Motor Lublin
Radunia Stężyca - GKS Bełchatów
Stal Rzeszów - Lech II Poznań
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 11

Rozwiąż działanie =

Dla zakompleksionych 2021-06-30 18:15:05 7 5

Dla Podkarpacie live liczą się tylko zardzewiałej z pod tamy,ta jak sobie tylko ktoś pierdnie to już o tym piszą,

~anonim 2021-06-30 17:56:30 4 5

A Resovia ???

Dla zakompleksionych 2021-06-30 18:15:05 7 5

Dla Podkarpacie live liczą się tylko zardzewiałej z pod tamy,ta jak sobie tylko ktoś pierdnie to już o tym piszą,

Nisko 2021-06-30 18:19:12 6 3

Bo przecież to jest klub z ligi miszczow,,i trzeba go faworyzować,była ja ha

~anonim 2021-06-30 18:42:40 5 3

Kolejka 8 - 11/12 września Stal Rzeszów - Radunia Stężyca
mecz kolejki
Cała Stal idzie na mecz !!!
Panowie już pełna mobilizacja !!!
KOOOORRRRBBBBAAAAAA !!!!!!!

Magister farmacji 2021-06-30 21:09:48 6 5

Uwaga! rozszyfrowałem skrót ZKS - Zardzewiała Koalicja Słabeuszy

~anonim 2021-06-30 21:21:56 2 1

Pytam gdzie jest Kiero ,bo zniknął ze strony?

Majster Piguła 2021-06-30 22:03:34 3 4

Uwaga! rozszyfrowałem skrót CWKS - Cfeelowska Wiara Koszernych Spieerdalaczy

~anonim 2021-06-30 22:52:33 5 1

Zawsze Kur.w@ Spier.dala
Albo bardziej prawdziwe
Żydowski Klub Sportowy

Duma Rzeszowa 1944 2021-06-30 23:21:31 4 4

Do boju Duma Rzeszowa, po awans do 1 ligi. Trzeba przywrócić zaplecze ekstraklasy na normalną część Rzeszowa.

aro 2021-07-01 12:06:52 3 4

W Stali będą realne wzmocnienia składu. Jest nadzieją, że wpowalczymy o awans.
Hey Stal ZKS :)

TylkoZKS 2021-07-01 12:22:55 1 4

27 kwietnia świętujemy awans po meczu z Hutnikiem. W Rzeszowie tylko Stal!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij