https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-30 23:06:00

Polska Grupa Energetyczna na dłużej sponsorem tytularnym Stali Mielec

fot. PGE Stal Mielec
fot. PGE Stal Mielec
Stal Mielec ogłosiła przedłużenie umowy z bardzo ważnym partnerem. Jak informuje oficjalny serwis klubu, Polska Grupa Energetyczna nadal będzie wspierać "biało-niebieskich".

 Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot    

Polska Grupa Energetyczna nadal będzie sponsorem tytularnym Stali Mielec - poinformował oficjalny serwis klubu. PGE jest sponsorem "biało-niebiekskich" już szósty sezon. Firma przez ten czas wspierała mielecki klub, a ukoronowaniem tej współpracy był awans drużyny do PKO Ekstraklasy w 2020 roku. Jak powiedział Jacek Klimek, dzięki tej umowie, klub nadal będzie mógł realizować swoje ambicje i sportowe marzenia.
 
-Nasze sukcesy z ostatnich lat, czołowe miejsca w Fortuna 1 Lidze, awans do PKO BP Ekstraklasy, a także utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym to w ogromnej mierze zasługa naszego tytularnego sponsora.  PGE Polska Grupa Energetyczna wspierała nas w dobrych, ale też w tych gorszych chwilach, których przecież w poprzednim sezonie nam nie brakowało. Teraz mamy jednak nadzieję, że wszyscy razem cały czas będziemy się piąć w górę i marka PGE FKS Stali Mielec z każdym rokiem będzie biła coraz pełniejszym blaskiem. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że PGE będzie nadal kontynuować z nami współpracę – dodał sternik PGE Stali Mielec.
 
-Oprócz najważniejszej misji PGE Polskiej Grupy Energetycznej, którą jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego Polakom, spełniamy jako spółka z udziałem Skarbu Państwa, inną ważną rolę społeczną, wspieramy polski sport i polską kulturę. Angażujemy się w rozwój dynamicznie rozwijających się klubów, takich jak FKS Stal Mielec, dlatego zostaliśmy sponsorem strategicznym tej drużyny. Wierzymy również w potencjał wychowanków tego klubu, stąd nasze zaangażowanie w rozwój Akademii Piłkarskiej Stali. Wiemy jak ważne jest wspieranie sportu dzieci i młodzieży, bo tylko w ten sposób możemy kształtować zdrowe nawyki w społeczeństwie oraz budować nadzieję na sukcesy sportowe w przyszłości – powiedział Wojciech Dąbrowski, prezes Polskiej Grupy Energetycznej.
 
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować zarządowi PGE za zaufanie i podjęcie decyzji o kontynuowaniu współpracy z FKS Stalą Mielec. Ta współpraca już na stałe zapisała się w świadomości kibiców piłki nożnej w Polsce. Dzięki wsparciu PGE, klub może cały czas się rozwijać i iść do przodu. Bez pomocy PGE nie byłoby to możliwe. Jestem pewien, że dalsza współpraca będzie służyć zarówno wzmacnianiu wizerunku Grupy PGE, dając jednocześnie klubowi szansę na mocne inwestowanie w szkolenie dzieci i młodzieży z Mielca i regionu – podkreślił Tomasz Poręba.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-07-01 06:51:26 8 5

Za publiczne to można ES zrobić nawet w Tyczynie.

~anonim 2021-07-01 06:51:26 8 5

Za publiczne to można ES zrobić nawet w Tyczynie.

m/ 2021-07-01 13:10:14 4 5

Dziadostwo za państwowe pieniądze... Spadek po prezesie... Zero szacunku...

Skarbnik 2021-07-01 20:26:23 1 1

Słuchajcie,ta ilość kasy,jaką daje Stali Mielec PGE,stanowi może 20 procent jej budżetu.Tak więc cudów nie ma.Najwięcej klub otrzymuje z tytułu praw do transmisji TV od stacji CANAL+

chłopak z Dębicy 2021-07-07 10:55:53 1 1

i fajna wiadomośc.niech sie klub dalej rozwija.do boju STAL MIELEC.Życze wam oby nadchodzący sezon był bardzo udany.dziekuję ,że godnie reprezentujecie podkarpacie.pozdrawiam

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij