https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-07-06 16:15:37

Kolejny nowy transfer Developresu Rzeszów. To Gruzinka Ana Kalandadze

Ana Kalandadze do Developresu SkyRes Rzeszów przenosi się z ŁKS-u Commercecon Łódź (fot. lkscommerceconlodz.pl))
Ana Kalandadze do Developresu SkyRes Rzeszów przenosi się z ŁKS-u Commercecon Łódź (fot. lkscommerceconlodz.pl))
22-letni Gruzinka Ana Kalandadze (ostatnio ŁKS Commercecon Łódź) została nową siatkarką Developresu SkyRes Rzeszów.
 
Grająca na pozycji przyjmującej Ana Kalandadze to nowy nabytek wicemistrzów Polski. Gruzinka ostatni sezon spędziła w ŁKS Commercecon Łódź, a wcześniej występowała m.in. w tureckich zespołach Ankara DSI GSK i PTT Spor Ankara oraz greckim Markopoulo VC.
 
W ubiegłym sezonie Ana Kalandadze rozegrała 27 spotkań w siatkarskiej Tauron Lidze zdobywając dla ŁKS-u łącznie 181 punktów (w tym 16 blokiem i 10 z zagrywki).
 
- Ana robiła ogromne wrażenie swoją bardzo mocną zagrywką. W przeciągu sezonu występowała zarówno na pozycji przyjmującej, jak i atakującej, a nawet raz zagrała jako środkowa, gdy jej poprzedni zespół był zdziesiątkowany po koronawirusowej kwarantannie - czytamy o zawodniczce na oficjalnej stronie internetowej Developresu SkyRes Rzeszów.
 
W ostatnim czasie do rzeszowskiej drużyny dołączyły także m.in. Katarzyna Wenerska (rozgrywająca) oraz Magdalena Jurczyk (środkowa).

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij