https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-23 13:40:05

Sokół Sieniawa walczy o wicemistrzostwo 3 ligi. Pokonali Orlęta Radzyń Podlaski

Sokół Sieniawa wciąż jest wiceliderem tabeli 3 ligi gr. IV. (fot. Orlęta)
Sokół Sieniawa wciąż jest wiceliderem tabeli 3 ligi gr. IV. (fot. Orlęta)
Sokół Sieniawa ograł na wyjeździe Orlęta Radzyń Podlaski 1-0. Zwycięską bramkę zdobył Patryk Kapuściński z rzutu wolnego. Podopieczni Ryszarda Kuźmy wciąż jest na drugim miejscu w tabeli 3 ligi gr. IV.
 
Mecz pomiędzy Orlętami Radzyń Podlaski a Sokołem Sieniawa nie mógł się podobać. Obie ekipy skupiły się na tym, aby nie stracić bramki. W związku z tym sobotnie spotkanie nie obfitowało w sytuacje bramkowe.
 
Losy pojedynku rozstrzygnęły się minutę przed końcem czasu regulaminowego. Sędzia podyktował rzut wolny przed polem karnym gospodarzy. Do piłki podszedł Patryk Kapuściński i nie dał szans Maksymilianowi Ciołkowi. Później do ataków rzucili się piłkarze Orląt, ale zabrakło im czasu.
 
Ostatecznie piłkarze Ryszarda Kuźmy wygrali i wciąż są na drugim miejscu w tabeli 3 ligi gr. IV. Natomiast drużyna z Radzynia Podlaskiego znajduje się w strefie spadkowej.
 
0-1 Patryk Kapuściński (89)
 
Orlęta Radzyń Podlaski:
Ciołek – Myszka, Maj (70. Szymala), Kamiński, Kobiałka - Kuźma, Kleber (75. Nowosadko), Rycaj (83. Chyła), Perez (83. Wiatrak) - Chaliadka, Filipowicz (83. Kołtunowicz)
 
Sokół Sieniawa:
Zając - Grasza, Kapuściński, Skała, Lis – Purcha (90. Kalin), Jędryas (69. Majda), Więcek (82. Kasperkowicz) - Mazurek, King (46. Wójcik), Oziębło (69. Pikiel)

Wyniki meczów 37. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij