2021-05-23 10:56:00

Siarka Tarnobrzeg przegrała czwarty z rzędu mecz wyjazdowy. Tym razem ulegli KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski wygrało z Siarką Tarnobrzeg 1-0. (fot. KSZO)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonało Siarkę Tarnobrzeg 1-0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Szymon Stanisławski.

Mecz pomiędzy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski a Siarką Tarnobrzeg nie był wielkim widowiskiem. W pierwszej połowie mało co działo się pod obydwoma bramkami. Dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy Tomasz Persona dośrodkował z rzutu rożnego futbolówkę wprost na głowę Szymona Stanisławskiego.

Po zmianie stron "Siarkowcy" sprawiali lepsze wrażenie, dłużej utrzymywali się przy piłkce i dążyli do zdobycia choćby bramki wyrównującej. Swoje szanse mieli Arkadiusz Gajewski Jakub Tabor. Pierwszy nieczysto trafił w piłkę po tym jak minął się z nią bramkarz Paweł Lipiec. Z kolei uderzenie Tabora nieznacznie minęło bramkę gospodarzy.  Jednak piłka już więcej w tym spotkaniu nie wpadła do żadnej bramki. KSZO wygrało 1-0. Jest to już czwarta z rzędu porażka piłkarzy Sławomira Majaka w wyjazdowym meczu.

1-0 Szymon Stanisławski (45)