https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-22 23:05:00

Kolejne zwycięstwo Polonii Przemyśl! Tym razem pokonała Orła Przeworsk

fot. Robert Skalski Fotografia
fot. Robert Skalski Fotografia
Polonia Przemyśl odniosła zwycięstwo z Orłem Przeworsk i nadal jest na prowadzeniu w grupie mistrzowskiej 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Pawła Załogi natomiast muszą szybko się otrzepać i wrócić do zdobywania punktów.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!  

Polonia Przemyśl na wiosnę spisuje się bardzo dobrze, o czym świadczy pierwsze miejsce w grupie spadkowej 4 ligi podkarpackiej. "Przemyska Barcelonka" w sobotę zmierzyła się z Orłem Przeworsk, który walczy o utrzymanie. Mecz był szczególny dla Pawła Załogi, który w przeszłości prowadził ekipę "biało-czerwono-niebieskich".
 
Na boisku sentymentów jednak nie było i Polonia prowadzenie objęła już w 9. minucie, a gola zdobył Mateusz Wanat. Przeworszczanie nie zamierzali tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Goście jednak mądrze się bronili, a także mieli swoje szanse do podwyższenia wyniku. Na przerwę w lepszych humorach schodziła drużyna z Przemyśla.
 
W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie i nadal oba zespoły szukały okazji do zdobycia bramki. Orzeł bardzo chciał zdobyć jakieś punkty i w 65. minucie doprowadził do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Piotr Boratyn. Radość miejscowych nie trwała jednak zbyt długo, bowiem "Przemyska Barcelonka" prowadzenie odzyskała 180 sekund później, a z gola cieszył się Paweł Sedlaczek.
 
Przeworszczanie nie mając już nic do stracenia, ruszył niemal całą drużyną do ataku, licząc na pozytywne zakończenie. Polonia jednak prezentowała się bardzo dobrze w obronie i dała sobie strzelić gola. Beniaminek dwoił się i troił, ale ostatecznie nie udało mu się zdobyć punktów z liderem grupy spadkowej 4 ligi podkarpackiej.
 
 
0-1 Mateusz Wanat (9)
1-1 Piotr Boratyn (65)
1-2 Paweł Sedlaczek (68)
 

Wyniki meczów 9. kolejki grupy spadkowej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij