2021-05-22 21:27:00

Miłe złego początki Jutrzenki Giełbułtów! Osiem goli Wisłoki Dębica w Krakowie

O tym, że 2-0 to niebezpieczny wynik, boleśnie przekonała się Jutrzenka Giebułtów. Zespół z Małopolski wygrywał właśnie w takim stosunku, a potem Wisłoka Dębica strzeliła osiem goli.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Mecz doskonale rozpoczął się dla Jutrzenki Giebułtów, która prowadzenie, dość niespodziewanie, objęłą już w 2. minucie spotkania, a na listę strzelców wpisał się Dominik Zawadzki. Miejscowi nie zamierzali się zatrzymywać i kwadrans później wygrywali już 2-0, a tym razem bramkarza Wisłoki Dębica, pokonał Michał Ślaski.

Zapachniało więc niespodzianką w Krakowie, jednak jak się okazało później, były to miłe złego początki, a Jutrzenka przekonała się, że 2-0 to niebezpieczny wynik. Podopieczni Dariusza Kantora złapali kontakt w 19. minucie, a autorem tej bramki był Dariusz Kamiński. "Biało-zieloni" dostali wiatru w żagle i czym prędzej ruszyli w poszukiwaniu drugiego gola.

Wisłoka do wyrównania doprowadziła w 33. minucie, a na listę strzelców wpisał się Tomasz Palonek. Dębiczanie z każdą minutą zaczęli się rozkręcać i po chwili objęli prowadzenie, po trafieniu Damian Łanucha. Podkarpacki zespół nie zamierzał się zatrzymywać i przed przerwą próbował jeszcze coś ukłuć. To się jednak nie udało, lecz humory "biało-zielonych" były bardzo dobre.

Po zmianie stron, podopieczni Dariusza Kantora szli jak walec i tym samym zdeklasowali niżej notowanego rywala. Przyjezdni gola numer cztery zdobyli w 58. minucie, a futbolówkę w siatce umieścił Dawid Sojda. Chwilę później, na tablicy wyników było już 5-2, a tym razem z bramki cieszył się Łukasz Siedlik, który rozpoczął koncert.

24-letni napastnik urodzony w Tuchowie w sobotę był bardzo skuteczny. Wychowanek KS-u Ryglice w sumie czterokrotnie wpisał się na listę strzelców, z podkarpacki zespół wygrał aż 8-2. Wisłoka kolejny mecz rozegra już 29 maja, a na Parkową 1 przyjadą walczące o utrzymanie rezerwy Korony Kielce, która występuje w Fortuna 1 lidze.

1-0 Dominik Zawadzki (3)
2-0 Michał Ślaski (17)
2-1 Dariusz Kamiński (19)
2-2 Tomasz Palonek (33)
2-3 Damian Łanucha (39)
2-4 Dawid Sojda (58)
2-5 Łukasz Siedlik (63)
2-6 Łukasz Siedlik (70)