2021-05-22 20:50:00

WATKEM Korona Rzeszów ponownie pokonała Izolatora Boguchwała! Hat-trick Mateusza Jędryasa

Piłkarze WATKEM Korony Rzeszów mają patent na Izolatora Boguchwała. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego po raz drugi w ciągu kilku dni okazali się lepsi od "biało-zielonych".

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Nastroje w Izolatorze Boguchwała były dalekie od idealnych, bowiem podopieczni Bartosza Zołotara w środę przegrali na Załężu z WATKEM Koroną Rzeszów. W sobotę zaś podejmowali ją na Izo Arenie, wobec czego liczyli na przełamanie, choć wiedzieli, że łatwo nie będzie w starciu z liderem 4 ligi podkarpackiej, który był w gazie.

Mecz doskonale rozpoczął się dla ekipy dowodzonej przez Grzegorza Opalińskiego, która już w 5. minucie objęła prowadzenie. Mateusz Jędryas wykorzystał błąd defensywy "Izolacji" i z łatwością wypracował sobie okazję strzelecką, którą zamienił na bramkę. Gospodarze nie zamierzali tak tego zostawiać i czym prędzej ruszylu do odrabiania strat.

"Biało-zieloni" szukali gola na 1-1 i znaleźli go w 21. minucie, a jego autorem był Michał Daniel, który z najbliższej odległości wbił piłkę do pustej bramki. Emocji na Izo Arenie nie brakowało, a oba zespoły miały swoje okazje. Konkretniejsi byli jednak przyjezdni, którzy po chwili odzyskali prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Jędryas.

Izolator próbował w pierwszej połowie jeszcze odpowiedzieć golem, ale defensywa ekipy z Załęża dobrze się tego dnia spisywała. Na domiar złego, w 45. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką, ukarany został Krystian Wilk. WATKEM Korona Rzeszów po przerwie miała więc ułatwione zadanie, jednak zespół z Boguchwały tanio skóry nie sprzedał.

Rzeszowianie po zmianie stron ruszyli do ataku, ale "Izolacja" skutecznie odpierała ataki lidera. Ten jednak w końcu dopiął swego i w 62. minucie podwyższył na 3-1, a do siatki trafił Jędryas, który tym samym skompletował hat-tricka. Korona w kolejnych minutach próbowała strzelić kolejne gole, jednak ostatecznie wynik nie uległ zmianie i trzy punkty pojechały na Załęże.

0-1 Mateusz Jędryas (5)
1-1 Michał Daniel (21)
1-2 Mateusz Jędryas (30)
1-3 Mateusz Jędryas (62)